RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Азбука для ЧП / ФЛП

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Єдинщик торгує в безготівковій формі.Чи впливає на нього ліміт в 1 млн?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
29/10/20 11:20  КИКА > ol6868    27/10/20 20:21Дерево
Моя логіка:
Закон про РРО [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Стаття 3. Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, ...

У вас безготівкова форма без застосування електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо
Тому РРО вам не потрібний.

27/10/20 20:21  ol6868   Дерево
ФОП 2 групи єдинщик торгує в безготівковій формі( дохіл лише по банку через платіжні доручення).Чи впливає на нього ліміт в 1 млн згідно ст 296.10 ст. 296 ПКУ щодо застосування РРО в разі переліміту в 1 млн. Адже в статті 296 не розшифровується що в разі застосування безготівкових платежів єдинщику не грозить переліміт.Навіть роз"яснення податкова дає так що можна трактувати що переліміт стосується всіх і за готівку і в безготівковій формі. Підскажіть на основі хоч якогось документу, що дана стаття не стосується єдинщика який отримує доходи по банку на розрахунковий рахунок. Логікою я розумію що не повинна ця стаття застосовуватися до мене. Але логіка не завжди права в нас ... додаю ссилку[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100