RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Банк вимагає договір дарування частки у статутному капіталі

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

2/11/20 09:50  ARMОтправить письмо > Банк бюрократ    2/11/20 09:08Дерево
А Вы видите запрет на такие действия? А в другой стране, не в Украине, он тоже есть?

2/11/20 09:38  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Банк бюрократ    2/11/20 09:06Дерево
Що Вам не так, не розумію? Закони приймають не банки, а ВРУ, а банки лише вимушені (!) їх виконувати. Почитайте лише, які вимоги НБУ висунув по цих питаннях, і все зрозумієте. Я Вам дав цілком розумну, і практичну пораду - або надати банку папірець, або поміняти банк. Але якщо Вам до душі скаржитись/судитись - то ніхто не заважає. Аде знайте, що з вірогідністю 101% програєте.

2/11/20 09:08  Банк бюрократ > ARM    1/11/20 19:58Дерево
А як це особа діє по дорученню ,але від свого імені, а не від імені довірителя-бенефіціарія?

2/11/20 09:06  Банк бюрократ > Евгений Осычнюк    31/10/20 07:09Дерево
ОТ через прихильників легшого(реалістичного) способу,які надають банку все підряд у банку і виростає безпідставна впевненість у своїй правоті. Ваш клієнт не натішиться вашій пораді якщо у нього в банку наприклад оформлений кредит,іпотека, гроші на рахунку.зарплатний проект,офердрафт і багатомільйонний штраф в договорі за порушення таємниці договору між учасниками.

1/11/20 19:58  ARMОтправить письмо > Axel-    30/10/20 12:01Дерево
а если стороной договора, Акт от которого тулят банку, является не фактический бенефициар, а лицо действующее по поручению, но от своего имени и его полномочия настолько широки, что оно полностью соответствует всем характеристиками бенифицира, до какого-то числа или вообще без оговорок... или в договоре еще с десяток приложений, часть из которых подчинятся праву какого-нибудь парагвая, где...? Банк обязан проверить такую вероятность?

31/10/20 07:09  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Банк бюрократ    30/10/20 22:29Дерево
Давайте не будемо тут вигадувати, хто з яких. Моя позиція завжди є реалістичною, бо зміст моєї професії - допомогти клієнту практично, а не поділяти його емоції. З випадками "бюрократизму" банків я стикаюсь не перший рік, тому виклав Вам ситуацію такою, як вона наразі є. Щодо "завтра справді банк скаже під соусом будь-якого документа подати такий,який фізично не можливо буде подати" - так і є, я відразу про це зауважив. Тому якщо Ви не в змозі принести до банку якийсь папірець, навіть не дуже грамотно написаний (а їх у 90% випадків влаштовує сам папірець, а не його зміст), то просто міняйте банк.

30/10/20 22:29  Банк бюрократ > Евгений Осычнюк    30/10/20 12:38Дерево
ну я бачу ви з тих,хто мабуть судові рішення не свою користь не оскаржують.З вами не сперечаюсь,ваша позиція зрозуміла,намагаюсь довести зайвий бюрократизм банку,бо завтра справді банк скаже під соусом будь-якого документа подати такий,який фізично не можливо буде подати.

30/10/20 12:38  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Банк бюрократ    30/10/20 12:26Дерево
Я не розумію, про що Ви сперечаєтесь? Діясно, банк формально має право висунути будь-яку вимогу з надання документів, і відмовити в обслуговуванні лише тому, що Ваш вираз обличчя не подобається. Що Вам ще треба? Міняйте банк, або обирайте інших законодавців на наступних виборах. Не банки закони пишуть.

30/10/20 12:26  Банк бюрократ > ARM    30/10/20 11:13Дерево
Порадуватись,а може його ще поцілувати в одне місце і забути які суми він заробляє на обслуговуванні.Почитав ст.11 і який пункт ви маєте наувазі?

30/10/20 12:14  Банк бюрократ > Axel-    30/10/20 12:01Дерево
Так я ж власне про це їм і говорю.Просто в мене реально спрацьовує злість.Тому що сидіть пігаліца в офісі в Дніпрі, і пише місевому клєрку які би вона хотіла ще документи. Хочу і все.А як вам таке: у вас в статуті підпис старого учасника,треба приводити статут у відповідність.І норма статуту: що дані про учасників, розмір ск,розподіл часток між учасниками містяться в єдиному реєстрі

30/10/20 12:01  Axel- > Банк бюрократ    30/10/20 09:20Дерево
Банк действительно может требовать неисчерпывающий перечень документов. С другой стороны, вашей информации достаточно для установления бенефициарного собственника. Так что здесь действительно перебор.

30/10/20 11:13  ARMОтправить письмо > Банк бюрократ    30/10/20 10:58Дерево
почитайте 11 статью "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"
порадуйтесь гуманно отношению банка к вам.

30/10/20 11:03  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Банк бюрократ    30/10/20 10:58Дерево
Плс, используйте пробел при написании своего ника

30/10/20 10:58  Банк бюрократ > Евгений Осычнюк    30/10/20 10:33Дерево
От якраз будь-які документи це і є бюрократизм, довідку на довідку дайте ..Є дані реєстру юридичних осіб, які є достатніми для банку.Не компетенція банку взагалі вивчати документообіг що переходу частки.Крім цього акти-приймання передачі є єдиним і достатнім доказом що частка перейшла. Під будь-якими можна і попросити автобіогравію прадіда.Ну от треба і відповідати за відмову в осбслуговуванні.Чому не існує..скарга в НБУ наприклад

30/10/20 10:33  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Банк бюрократ    30/10/20 09:20Дерево
По законодавству банк може вимагати будь-які документи, поняття "бюрократизм" тут недоречне. І навіть може відмовити в обслуговуванні без пояснень причини. На жаль, механізму оскарження не існує.

30/10/20 09:20  Банк бюрократ   Дерево
В товаристві змінився засновник на підставі договору дарування.Внесли відповідні зміни щодо кінцевого бенефіціарія.Банк не дає доступу до рахунку,вимагає документи які свідчать про перехід частки. Надали акт прийому передачі частки.Банку мало,вимагає договір дарування. Вважаю, що це неправомірно і бюрократизм. Чи я помилююсь.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100