RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Купую квартиру в новобуді. Є умова купівлі якогось деривативу

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

4/11/20 10:28  Дериватив   Дерево
Із забудовником укладаємо договір купівлі-продажу майнових прав на квартиру. В тексті договору є умова купівлі у третьої особи ( не забудовника) якогось деривативу. По грошах це приблизно так: 70% забудовнику і 30% третій особі. Назва продавця деривативу теж стрьомна:"Акціонерне товариство "Закритий недиверсифікаційний венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Рога і копита", який діє через ТОВ КУА "Рвані носки". Але це так. В договорах вказано, що якщо з договором купівлі-продажу майнових прав на квартиру щось не складеться, то ці 30% не повертаються фактично. Але я розумію, що якщо щось піде не так, то я взагалі нічого не отримую. Я подивився, дериватив згадується у податковому кодексі. Тому питання чисто із любопитства: оцей дериватив - це такий законний спосіб забудовника ухилитися від сплати податків? Можна коротко да чи ні?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100