RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Практика по позовам про стягнення середньої ЗП за час затримки


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
4/11/20 11:50  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > смиттт    4/11/20 11:26Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Трудовые правоотношения

4/11/20 11:26  смиттт   Дерево
Допоможіть розібратися в останній судовій практиці:
Особу звільнено , при цьому не в повному обсязі проведено розрахунок. Особа вважає що при звільненні роботодавець не доплатив їй суму Х.
Такі відносини регулюються ст.116 та ст.117 КЗпП.

Бачу що є різна практика у судів:

І варіант - особа звертається з позовом про стягнення невиплаченої суми Х при звільненні та одночасно заявляє вимоги по ст.117 про стягнення середньої ЗП за час затримки виплати з моменту звільнення по дату фактичного розрахунку.

ІІ варіант - особа звертається з позовом про стягнення невиплаченої суми Х при звільненні і чекає рішення в цій справі, яке вступить в законну силу. Вже після цього особа заявляє позов №2 по ст.117 щодо стягнення сер ЗП , але вже за час починаючи з дати набрання рішенням по справі №1 законної сили (з якої начебто припинив існувати спір про невиплачену суму) по дату фактичного розрахунку.

Який з вищевказаних варіантів є вірним ?
Я схиляюсь до варіанту №1 , враховуючи правову позицію Великої Палати Верховного Суду, викладену в постанові від 26.02.2020 у справі № 821/1083/17, згідно якої компенсація за несвоєчасний розрахунок при звільненні здійснюється за весь період такого невиконання, у тому числі й після прийняття судового рішення.
Які будуть думки колеги ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100