RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Два чинних договори на одну ділянку, орендар той самий


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
6/11/20 14:08  kolosОтправить письмо   Дерево
У 2013 році після появи Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень не було ніяких проблем зареєструвати права оренди на ділянку , навіть якщо не закінчився договір її оренди, зареєстрований в ДЗК (Державному земельному кадастрі). Ніхто не співставляв, ніхто не перевіряв. Закінчилось це масовою подвійною реєстрацією. Звичайно суди виносили рішення на користь першого орендаря. Тут все зрозуміло.
Ми маємо позов від пайовика, який намагається забрати свою земельну ділянку, яку ми орендуємо з 2015 року, права оренди зареєстровані. Підстава - я не підписував. Попросив про почеркознавчу експертизу.СУд ухвалу виніс, але він її чомусь не оплатив. Єдиний доказ, який він наразі надає - договір 2009 року, зареєстрований в ДЗК, який він не заперечує, але строк дії якого до 2019 року. Його аргумент наступний - я не міг підписати вам договір в 2015 році, оскільки ще був чинний договір 2009 року. Аргумент так собі. Однак, питання тут глибше взагалі. Яка юридична сила другого договору (укладеного в 2015 році) в період дії ще чинного договору на ту ж ділянку між тими ж сторонами?
Зрозуміло , що потрібно було перереєструвати права оренди в новий реєстр (така процедура до речі появилась набагато пізніше 2013 року - років через 5), розривати перший договір і укладати інший. Але якщо відбулося вже як відбулося чи може це бути підставою для того, щоб сказати, що другий договір недійсний або неукладений, якщо орендодавець і орендар його підписали і право за ним зареєстрували?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100