RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Принцип розумності строків виконавчого провадження


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
6/11/20 17:19  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Damian    6/11/20 14:45Дерево
Розумні строки залежать від результатів пошуку майна боржника, тому поставлене питання носить абстрактний характер. Якщо майно не знайдено - то виконавчий лист повинен бути повернутий на наступний день після того, як отримана остання відповідь на запити.

6/11/20 14:45  DamianОтправить письмо   Дерево
Виконавче провадження було відкрите в 2016 році. В 2020 році виконавець наклав арешт на рахунки. ЗУ "Про виконавче провадження" щодо строків виконавчого провадження нічого не говорить. В чинному Законі не закріплений конкретний строк, протягом якого виконавець зобов’язаний провести процесуальні дії із примусового виконання рішення, тобто строк здійснення виконавчого провадження. В теорії, звісно, існує принцип розумності строків виконавчого провадження (п.7 ч. 1 ст.2), проте ст.39 (Закінчення виконавчого провадження), такої підстави не містить. Може хтось вже має практику з цього цікавого питання?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100