RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Договірна ціна робіт (послуг) не відповідає регульованій. За якою ціною здійснюється оплата?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
9/11/20 10:36  Fewchue   Дерево
Доброго дня, шановні колеги!
Між замовником і підрядником (виконавцем) укладено договір, яким встановлено ціну робіт (послуг). Роботи виконуються (послуги надаються) періодично. Під час дії договору змінилося законодавство і була встановлена регульована ціна на такі роботи (послуги). Після цього підрядник продовжив виконувати роботи, умову договору щодо ціни не було приведено у відповідність регульованій ціні.

Замовник не оплатив роботи (послуги). Чи є у підрядника (виконавця) право вимагати у судовому порядку оплату робіт (послуг) за нормативно встановленою (державно регульованою) ціною? Чи до внесення змін до договору для оплати робіт (послуг) все одно буде застосовуватися договірна ціна, не зважаючи на її невідповідність законодавству?

Прошу за можливості послатися на судову практику.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100