RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Судовий збір декілька позивачів


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
14/11/20 02:26  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Leere    13/11/20 20:33Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Судебный сбор

13/11/20 20:33  Leere   Дерево
У справі буде 2 позивача. Позовні вимоги будуть складаться з визнання недійсним договору та визнання права власності на 1/2 частку будинку за кожним з позивачей. Будинок майже якщо оцінити його половину все одно 1 відсоток перевищує 10510 грн. Яку підсумкову суму судового збору необхідно заплатити 2 позивачам?
Відповідно до ч.7 ст. 6 ЗУ «Про судовий збір» у разі якщо позов подається одночасно кількома позивачами до одного або кількох відповідачів, судовий збір обчислюється з урахуванням загальної суми позову і сплачується кожним позивачем пропорційно долі поданих кожним з них вимог окремим платіжним документом.
Я правильно розумію, що треба сплатити кожному позивачу по 10510 грн і загальна сума буде 21 020 грн за майнові вимоги? І щодо вимоги немайнового характеру стосовно визнання договору недійсним, також двум позивачам сплачувати кожному по 840.80 грн?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100