RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Позов по спадкуванню


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
23/11/20 13:58  ukrtanОтправить письмо > Tripping    13/11/20 23:49Дерево
Позов (будь-який) можна подавати на всіх стадіях оформлення спадщини. Ніякого терміну в 6 місяців чекати не потрібно.
Від нотаріуса у вашому випадку нічого не потрібно, окрім доказів, що позивачі - подали заяву на відкриття спадщини і є потенційними спадкоємцями.

14/11/20 07:57  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Tripping    13/11/20 23:49Дерево
Позов теоретично подати можна, тому що наявне порушення права позивачів на спадкування. Але це неоднозначна позиція, бо формально позивачі ще не спадкоємці, тому я би не поспішав.

13/11/20 23:49  Tripping   Дерево
Підскажіть, будь-ласка, що робити по наступній ситуації. Нещодавно помер спадкодавець, у нього четверо спадкоємців по закону.
Після смерті дізнались, що півроку тому спадкодавцем було оформлено договір купівлі-продажу будівлі на четвертого спадкоємця ОСОБА_1. Є певні підстави для інших трьох спадкоємців визнати цей договір недійсним, усі бажають подати позов та визнати цей договір недійсним. Наразі будівля ще знаходиться у праві власності четвертого спадкоємця ОСОБА_1. Три спадкоємці прийшли до нотаріуса та відкрили спадкову справу. З моменту смерті спадкодавця пройшло три місяці.
Чи можливо зараз коли ще не пройшов срок 6 місців з дати смерті подати цей позов усім трьом спадкоємцям про визнання договору купівлі-продажу будівлі недійсним та просити право власності кожному з трьох спадкоємців по 1/4 частини будівлі згідно спадкування за законом? Або потрібно чекати закінчення цього 6 місячного строку та чи потрібні для цього позову взагалі від нотаріуса якісь документи окрім витягу, що існує спадкова справа?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100