RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Коли можна не подавати декларацію з ПДВ?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
30/11/20 11:12  kovalskyiОтправить письмо > kovalskyi    16/11/20 13:26Дерево
Ніхто не знає??

16/11/20 13:26  kovalskyiОтправить письмо   Дерево
Доброго дня!
В теорії згідно з п. 49.2 ПК, п. 9 розд. III Порядку № 21 декларацію можна не подавати при одночасному дотриманні двох умов:
-у звітному періоді не виник об’єкт оподаткування;
-немає показників, що підлягають декларуванню згідно з вимогами ПК.
Але на практиці я чув про те, що навіть якщо підприємстов тимчасово не веде господарьскої діяльності, то свідоцтво ПДВ без своєчасної подачі можуть анулювати. Що скажете? Це правда?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100