RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Містобудівні умови для влаштування вхідної групи


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
27/11/20 20:44  spd_st   Дерево
Вітання усім! Прошу пояснити наступне.
Тут у нас у багатоквартирному будинку (Київ) влаштували вхідну групу, то я зараз вивчав інтернети на предмет законності цього дійства.
Знайшов у реєстрі рішення суду кінця 2019 р. з аналогічної справи. Там у наданих забудовнику містобудівних умовах вказано, що потрібна згода власників прилеглих приміщень, а він такої згоди не отримав, тож у результаті програв суд.
Але, з іншого боку, читав коментарі з цієї теми, там пишуть, що усі ці містобудівні-архітектурні та контролюючі департаменти КМДА, що надають містобудівні умови та обмеження, не зобов"язані якимось чином у своїй діяльності давати таку вказівку, щоб забудовник узгоджував із співвласниками будинку чи власниками прилеглих приміщень свої дії із спільним майном.
Хоча тут не зовсім зрозуміло: вимагають же документи на право власності на приміщення чи інформацію про якісь обтяжуючи обставини.
Тому цікавлюсь, як у реальності справи з цим питанням, чи дійсно законодавство вимагає при наданні містобудівних умов отримувати згоду власників прилеглих приміщень.
Бо, наприклад, у моєму випадку вхідну групу влаштували таким чином, що на мій балкон на другому поверсі тепер можна по ній доволі легко залізти, як по драбині.
І це ще навіть не піднімалося питання щодо використання прибудинкової та втручання у капіальні конструкції.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100