RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Відведення земельної ділянки


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
5/12/20 20:33  Nbvc   Дерево
Доброго дня! Маю наступне питання: у людини є рішення сільської ради видане ще в 1994 році про виділення йому земельної ділянки за такою-то адресою, площею 12 соток для будівництва жилого дома. Ще у нього збереглися: Пояснювальна записка до проекту застройки земельної ділянки; План земельної ділянки (ситуаційний план); Акт виносу в натурі меж земельної ділянки.
Далі людина цим питанням тривалий час не займалась, оскільки були інші проблеми.
В 2020 році при звернені до сільради з проханням надати дозвіл на складання проекту відведення цієї ж земельної ділянки, була отримана відмова - "у звязку невідповідністю місця розташування обєкта вимогам законів... оскільки на запитувану земельну ділянку раніше наданий дозвіл на розробку проекту землеустрою іншому землекористувачу". На словах голова сільради сказав, що начебто ця земельна ділянка надана учаснику АТО.
Питання полягає в тому, чи можливо людині отримати цю земельну ділянку (або іншу в тому ж районі), та що для цього потрібно.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100