RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Все о Пенсии

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Пенсія держслужбовця в порядку ст. 37 ЗУ "Про державну службу" від 1993 р.


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/12/20 13:11  juliamichaelsОтправить письмо   Дерево
Доброго Вам дня! Зорієнтуйте будь ласка. Призначена за рішенням суду пенсія державного службовця відповідно до ст. 37 Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-ХІІ "Про державну службу" (старий закон) у розмірі 60 відсотків від заробітку, зазначеного в довідках(дві), зразків затверджених постановою Правління ПФУ від 17.01.2017 № 1-3. В цих довідках середні показники заробітку встановлені як головному спеціалісту.
Пізніше ПФУ надало нам іншу довідку (вона не відповідає встановленій формі, скоріше схожа на звичайний лист відповідь), де тіж середні показники заробітку встановлені дещо більшими із зазначенням «головного спеціаліста – юрисконсульта». В листі-відповіді додатково зазначений показник – компенсація за невикористану відпустку.
Питання полягає внаступному, як правильно подати заяву до ПФУ з вимогою врахувати на тих же умовах (по старому закону про держ службу, пенсія 60% від заробітку), нову довідку? На підставі якої норми, якщо по старому закону "Про державну службу" діє лише одна ст. 37, про призначення пенсії вперше? Якщо в судовому порядуку вимагати довідки встановленого зразка, то чи включатиметься до їх складу показник – компенсація за невикористану відпустку?
Вдячна заздалегідь!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100