RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


ЖКХ / ОСББ / ОСМД

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Проведення загальних зборів житлово-комунального кооперативу (ЖБК) в умовах карантину, 2021 рік


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/01/21 12:35  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > eleua    11/01/21 11:36Дерево
не подходит?
61. При наявності в житлово-будівельному кооперативі 75 і більше членів замість загальних зборів членів кооперативу можуть скликатися збори уповноважених. Уповноважені обираються загальними зборами членів кооперативу по одному від п'яти членів кооперативу строком на 2 роки.
Збори уповноважених вирішують ті ж питання, що й загальні збори членів кооперативу, крім зазначених у підпунктах 1, 2, 4, 7 - 9 пункту 60 та в пунктах 75 і 76 цього Примірного статуту. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

+ ст. 15 ЗУ о том же [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

11/01/21 11:36  eleuaОтправить письмо   Дерево
Як провести загальні збори ЖБК, якщо встановлені обмеження щодо проведення заходів, у яких бере участь понад 10 осіб (ПКМУ № 215 від 16.03.2020 р.)?

В ОСББ все просто - закон не встановлює мінімальної кількості осіб, що повинні бути присутні на загальних зборах: достатньо і двох учасників, а далі задіюється механізм письмового опитування, передбачений чинним законодавством.

В ЗУ Про кооперацію ст.15: загальні збори кооперативу правомочні вирішувати питання, якщо на них присутні більше половини його членів.
У статуті нашого ЖБК також прописано, що загальні збори є чинними, якщо на них присутні більше половини членів ЖБК.

* У разі коли з причин (карантині обмеження) проведення загальних зборів кооперативу неможливе - інше передбачено чинним законодавством.

Що можете порадити? Чи є інші правові механізми, що дозволяють провести загальні збори в кількості не більше 10 осіб з наступним проведенням письмового опитування. Дякую за ваші думки.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100