RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Офіційно проживаю за кордоном, а судова повістка по ЦПК прийшла по місцю реєстрації в Україні

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

15/01/21 07:32  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > антибанк    14/01/21 21:25Дерево
Як розуміти "строк оскарження судового наказу звичайно пропущено бо наказ не отримав"? А хто отримав замість Вас? Підстави для поновлення строків наявні, на мою думку. Хоча є нюанс: Ваш кредитор не знає, і не зобов"язаний знати, де Вм фактично проживаєте. А про зміну місця, за яким треба надсилати кореспондецію, Ви повинні повідомляти тих, з ким маєте договірні відносини. Тому шанс на поновлення строку я оцінюю як 90%.

14/01/21 21:25  антибанк   Дерево
Прийшов судовий наказ за місцем реєстрації (проживання) в Україні, хоча декілька років проживаю за кордоном, строк оскарження судового наказу звичайно пропущено бо наказ не отримав і не знав, а він вже вступив у силу, питання чи належно мене було повідомлено?
адже відповідно до ч. 8 ст. 130 ЦПК
Особам, які проживають за межами України, судові повістки вручаються в порядку, визначеному міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, в разі відсутності таких - у порядку, встановленому статтею 502 цього Кодексу.

Якщо мене було належно повідомлено чи є поважною причиною для поновлення строків те, що я проживав закордоном та дізнався про судовий наказ після того як строк оскарження сплив?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100