RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Працівника переводять на посаду директора на час пошуку нового після звільнення попереднього дир-ра


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
9/02/21 14:49  lyk > альт    9/02/21 09:58Дерево
педагогічна робота керівних працівників комунальних навчальних закладів не є сумісництвом, і не може вважатись як робота на умовах суміщення посад... оплата здійснюється за тарифікацією... при цьому у комунальних закладах передбачено обмеження навантаження ... у Вас в приватному таке обмеження може також передбачатись, або не передбачатись

9/02/21 09:58  альт   Дерево
Директор приватної школи звільняється. На час пошуку нового директора на посаду директора переводиться вчитель. При цьому необхідно, щоб вчитель проводив свої уроки згідно з розкладом.
Які документи треба оформити? (окремі питання нижче позначено цифрами в дужках)
Я так розумію, має бути (1) заява вчителя на вищий орган управління (засновника) про переведення на посаду директора тимчасово до призначення нового директора на постійній основі з виконанням обов'язків за посадою вчителя у порядку суміщення. Після цього має бути оформлено (2) рішення засновника про переведення на посаду директора тимчасово до призначення нового директора на постійній основі з виконанням обов'язків за посадою вчителя у порядку суміщення. В перший день роботи на посаді директора такий вчитель видає (3) наказ про виконання обов'язків на посадів директора тимчасово до призначення нового директора на постійній основі з виконанням обов'язків за посадою вчителя у порядку суміщення. Такому вчителю виплачується (4) оклад директора та доплата за суміщення посади вчителя?
(5) Табелювати такого вчителя потрібно за посадою директора і посадою вчителя?
(6) Коли буде знайдено директора на постійній основі, заява в.о. директора про припинення роботи директором не потрібна?
(7) Хто видає наказ про припинення виконання вчителем обов'язків на посаді директора - новий директор)?
Дуже дякую

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100