RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Договір застави: якщо сума за основним зобов'язанням більше суми кредиту


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
22/02/21 16:21  decisionmakerОтправить письмо > shashel    22/02/21 11:09Дерево
Змінити нотаріуса !
Ст. 7 ЗУ "Про іпотеку"
Стаття 7. Вимоги, які забезпечуються іпотекою
За рахунок предмета іпотеки іпотекодержатель має право задовольнити свою вимогу за основним зобов’язанням у повному обсязі або в частині, встановленій іпотечним договором, що визначена на час виконання цієї вимоги, включаючи сплату процентів, неустойки, основної суми боргу та будь-якого збільшення цієї суми, яке було прямо передбачене умовами договору, що обумовлює основне зобов’язання.

22/02/21 11:09  shashel   Дерево
Доброго дня. Наразі склалась така ситуація - є договір постачання. Загальна сума за договором визначена у розмірі 10 мнн.грн. На момент укладення договору поставки сторони вважали цю суму як річний обсяг поставленого товару протягом поточного року. Відвантажували на 10 або 15 тис. грн. за раз. Але тепер контрагент просить товарний кредит на 500 тис і дає забезпечення на суму кредиту. Тепер нотаріус просить привести два зобов'язання у відповідність і змінити суму за договором постачання з 10 млн на 500 тис. Але на таку зміну не згоден контрагент, і наполягає, що відповідно до ч.1 ст.7 сторони можуть передбачити задоволення вимоги в частині встановленій іпотечним договором. Підкажіть, як правильно вийти з цієї ситуації шляхом укладення додаткової угоди.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100