RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Визначення місця проживання дитини з матір'ю в Туреччині


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/03/21 13:28  ukrtanОтправить письмо > Турки    26/03/21 12:01Дерево
не можу заспокоїтись по пункту 1)))
Читаєм ЗУ "Про судоустрій і статус суддів":
Стаття 21. Види і склад місцевих судів. 1. Місцевими загальними судами є окружні суди, які утворюються в одному або декількох районах чи районах у містах, або у місті, або у районі (районах) і місті (містах).
2. Місцевими господарськими судами є окружні господарські суди.

В ЦПК, ГПК чітко вказано, що в позовній заяві потрібно зазначити назву суду. Що в шапці позову будете писати? Місцевому загальному суду? :-)

26/03/21 12:22  ukrtanОтправить письмо > Турки    26/03/21 12:01Дерево
1. не погоджусь з вами
2. подумаю над вашими порадами (є шанс, що батько прийде і надасть згоду - а він не проти за словами клієнтки..).
Дякую, що відреагували на мій допис. Ви єдиний)

26/03/21 12:01  Турки > ukrtan    26/03/21 11:26Дерево
1.Да
2.Да! В соглашении нужно писать "попробую помочь", а не "решу вопрос"
P.S.А откуда вы знаете какое решение будет органа опеки ( ну не пишите в иске Служба или уборщица горсовета и не показывайте свою низкую квалификацию). Читайте ст.19 СК. Заключение дают не вам, а суду после подачи иска. Вы творчески немножко подходите. На месте органа опеки я бы дал такой ответ: Учитывая, что ребенок фактически проживает с матерью за границей более 5 лет: 1) орган опеки не возражает против определения места жительства ребенка с матерью 2) ...или... орган опеки не может дать заключение.
...а дальше решает суд. И я не вижу оснований для отказа в иске, за исключением, если судьёй были бы вы.

26/03/21 11:26  ukrtanОтправить письмо > Турки    25/03/21 14:58Дерево
1. тобто для вас, якщо в законі написано - орган місцевого самоврядування - то це і є його назва?
2. тобто, якщо я точно знаю, що для визначення судом місця проживання дитини ОБОВ'ЯЗКОВИМ є висновок Служби у справах дітей (а саме так вони називаються - жаль, я не можу вам тут фото їхніх реальних документів з моїх реальних справ прикріпити), а висновок буде негативний (бо вони не зможуть побачити ні дитину, ні матір, ні місце проживання) - то мені все одно брати гроші з клієнтки, витрачати її та мій час, і подавати в суд - щоб в позові відмовили??

25/03/21 14:58  Турки > ukrtan    25/03/21 14:22Дерево
Не нужно путать обращение в суд, с вероятным решением суда. И не нужно ссылаться на подзаконные НПА. Есть СК, ЦК, в которых определены названия соответствующих органов. И не нужно за них решать, что они будут делать. В конечном счёте решение за судом - ч.6 ст.19 СК.

25/03/21 14:22  ukrtanОтправить письмо > Турки    25/03/21 14:10Дерево
В тому то і проблема, що в суд звернутись я не можу (причини написала в першому повідомлення).
Є ще ідеї?

25/03/21 14:21  ukrtanОтправить письмо > Турки    25/03/21 14:10Дерево
Органами опіки та піклування є районні, районні у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчі органи міських, районних у містах, сільських, селищних рад, у тому числі об’єднаних територіальних громад (далі - органи опіки та піклування), які провадять діяльність із соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі забезпечення їх права на виховання у сім’ї, надання статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, встановлення опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, із захисту особистих, майнових і житлових прав дітей, запобігання та протидії домашньому насильству стосовно дітей та за участю дітей.

Безпосереднє ведення справ і координація діяльності стосовно захисту прав дітей, зокрема дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, а також стосовно здійснення передбачених законодавством заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству стосовно дітей та за участю дітей покладаються на СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад, сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад (далі - служби у справах дітей). [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

25/03/21 14:16  ukrtanОтправить письмо > Турки    25/03/21 14:10Дерево
Орган опіки і піклування - це загальна назва органу. А той, що займається справами дітей зараз називається - Служби у справах дітей та сім’ї ))
Я ж кажу, я займаюсь такими справами вже дуже довго) і назви органів знаю чудово)

25/03/21 14:10  Турки > ukrtan    25/03/21 13:40Дерево
Ну если турки требуют решение суда, то нужно обращаться в суд. Что ж тут сделаешь.
P.S. И употребляйте правильно название органов. Орган опеки и попечительства, а не "Служба у справах дітей".

25/03/21 13:40  ukrtanОтправить письмо > Турки    23/03/21 17:59Дерево
В тому то і проблема, що не зазначено...
І до речі, в моїй практиці зараз судді відмовляються в рішення про розірвання шлюбу зазначати про місце проживання дитини, якщо батько на засідання не з'являється і не дає з цього приводу позицію...

23/03/21 17:59  Турки > ukrtan    23/03/21 16:54Дерево
"Розлучена, 5 років живе в Туреччині,..."
А в рішенні суду не зазначено з ким дитина?

23/03/21 16:54  ukrtanОтправить письмо   Дерево
Доброго дня. Потрібна порада колег. Є жінка з малолітньою дитиною. Розлучена, 5 років живе в Туреччині, має посвідку на постійне там проживання. Для оформлення громадянства на дитину вимагають рішення суду (України) про визначення місця проживання дитини саме з матір'ю.
Я займалася такими справами неодноразово, але тут проблемка... Для такого рішення потрібен висновок Служби у справах дітей. А служба дає висновок тільки після огляду місця проживання дитини, харектеристик з садочка/школи, розмови з матір'ю. Але мати з дитиною давно не живуть в Україні.
Можливо хтось знає інші варіанти?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100