RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Супутні витрати, необхідні для виконання договору, не визначені договором. Як стягнути ?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
29/03/21 11:10  KsenijaОтправить письмо > смиттт    24/03/21 15:51Дерево
нет
ЦКУ, Стаття 843. Ціна роботи
3. Ціна роботи у договорі підряду включає відшкодування витрат підрядника та плату за виконану ним роботу.

26/03/21 14:25  sinchuk > смиттт    24/03/21 18:06Дерево
ИМХО, нет, нельзя. по Вашей логике потом на заказчика можно повесить и расходы на бензин, воду и т.д.

26/03/21 14:07  svp555Отправить письмо > смиттт    24/03/21 18:06Дерево
Там зовсім інша ситуація - обов'язок власника оплачувати ЖКП встановлено законом, тому там визначальним є факт надання послуг, а не укладення договору.

24/03/21 18:06  смиттт > ОК АКА Олюня    24/03/21 16:19Дерево
Ну от, наприклад, по комунальним послугам є судова практика по обов'язковості оплати фактично спожитих послуг, навіть якщо не укладено договір з постачальником комунальних послуг.
Можливо є якась аналогічна практика в сфері господарських відносин.

24/03/21 16:19  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > смиттт    24/03/21 15:51Дерево
мені здається, Вас зрозуміли правильно, та відповідь буде аналогічною

24/03/21 15:51  смиттт > черниговский    24/03/21 15:12Дерево
Не правильно сформулював фінальне питання, отак воно має виглядати:
"Чи є якісь перспективи у ТОВ-2 в судовому порядку стягнути з ТОВ-1 компенсацію витрат на відрядження за період до укладання вищезазначеної додаткової угоди до основного договору ?"

24/03/21 15:12  черниговскийОтправить письмо > смиттт    24/03/21 12:36Дерево
Чи є якісь перспективи у ТОВ-2...
ніт

24/03/21 12:36  смиттт   Дерево
Ситуація наступна: ТОВ-1 укладає з ТОВ-2 договір на обслуговування та поточний ремонт Об'єкта. Сам Об'єкт знаходиться на достатньо великій відстані від місцезнаходження виробничих потужностей ТОВ-2 (виконавця робіт), що обумовлює супутні витрати виконавця на направлення у відрядження працівників ТОВ-2 для виконання договору поточного ремонту Об'єкта.

Сам договір між ТОВ-1 та ТОВ-2 спочатку не передбачав компенсацію витрат виконавця (ТОВ-2) на відрядження його працівників до Обєкту, але через 2 місяці укладена додаткова угода, якою було погоджено таку компенсацію ТОВ-2 витрат на відрядження на майбутнє обслуговування Обєкту.

Питання в тому, що ТОВ-2 також хоче щоб ТОВ-1 компенсував витрати на відрядження працівників за період до укладання додаткової угоди, так як такі витрати фактично ніс ТОВ-2 у зв'язку із виконанням основного договору.
ТОВ-1 не погоджується компенсувати витрати на відрядження , які поніс ТОВ-2 до моменту укладання додаткової угоди, посилаючись що це не було обумовлено основним договором.

Чи є якісь перспективи у ТОВ-2 в судовому порядку стягнути з ТОВ-1 компенсацію витрат на відрядження за період до укладання основного договору ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100