RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як виписатися, якщо особа відмовилася від громадянства України та здала український паспорт


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/03/21 12:05  ukrtanОтправить письмо > Штаніни    26/03/21 11:45Дерево
В ЦНАПІ по телефону взагалі нереально проконсультуватись. Під час подачі документів - їх приймають не реєстратори, а адміністратори. Вони теж майже нічого не знають і не консультують. Документи передаються реєстраторам, які і приймають рішення.
Людина могла змінити громадянство в період з моменту реєстрації до зняття. Нічого дивного я тут не бачу.

26/03/21 11:45  Штаніни > ukrtan    26/03/21 11:32Дерево
Гипотетический ответ работника ЦНАПа: А как вы прописались гражданин хороший иностранец в Украине? Ах вы что-то мутили с паспортами...ну так езжайте к себе в Палермо и мутите дальше.
P.S. Цитата автора: "...на консультації в ЦНАПі не чітко відповідають що потрібно отримувати якесь судове рішення"

26/03/21 11:32  ukrtanОтправить письмо > Штаніни    25/03/21 14:33Дерево
Це стосується лише громадян України ""Відомості про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання вносяться до паспорта громадянина України".
А якщо це іноземець - відмітку де ставити? В його закордонному паспорті?
Якщо в іноземці є посвідка - тоді там ставиться відмітка. Але в іноземному закордонному паспорті ніхто ніяких відміток ставити не має права.

25/03/21 14:33  Штаніни > ukrtan    25/03/21 13:38Дерево
Как-то так смело утверждаете: "Його паспорт в ЦНАПі не потрібен, бо відмітку в паспорті уже не ставлять - вносять зміни в міграційний реєстр і дадуть вам про це виписку."
Может в вашем ЦНАПе и не требуют, а по законодательству должны:
"Відомості про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання вносяться до паспорта громадянина України:
- у вигляді книжечки (зразка 1993 року) - шляхом проставлення в ньому штампа реєстрації місця проживання особи за формою згідно з додатком 1 або штампа зняття з реєстрації місця проживання особи за формою згідно з додатком 2;
- у формі картки (зразка 2015 року) - шляхом внесення інформації до безконтактного електронного носія, який імплантовано у такий паспорт, у разі наявності робочих станцій та підключення органу реєстрації до Єдиного державного демографічного реєстру (далі - Реєстр). У разі непідключення органу реєстрації до Реєстру особі видається довідка про реєстрацію або зняття з реєстрації місця проживання, а внесення інформації до безконтактного електронного носія здійснюється територіальним підрозділом ДМС на підставі такої довідки." (с)

Ну и как минимум в заявлении должны быть указаны реквизиты паспорта гр.Украины (п.11 Додатку)

25/03/21 13:38  ukrtanОтправить письмо > Лопатухин    24/03/21 17:57Дерево
Все дуже просто. Немає значення громадянство особи до місця реєстрації (іноземців теж в Україні спокійно реєструють). Для всіх процедура однакова. Довіреність видається не громадянином конкретної держави, а особою, яка доручає комусь вчиняти від свого імені певні дії.

Але тут ваша ситуація трохи комічна) Бо щоб зняти з реєстрації особу без її присутності - ВЛАСНИК житла повинен подати позов про визнання особи такою, що втратила право на користування житлом (якщо людина уже більше року не проживає там). А у вас і власник, і особа, що зареєстрована в квартирі - одна і та ж особа. Сам на себе ж позов не подаси))

Ви, як пердставник, маєте право зняти його з реєстрації по довіреності. Не бачу тут проблем. Його паспорт в ЦНАПі не потрібен, бо відмітку в паспорті уже не ставлять - вносять зміни в міграційний реєстр і дадуть вам про це виписку.
Як мінімум - почніть із заяви до ЦНАПУ. А якщо вони відмовлять - то письмово напишуть відповідь із причинами відмови. От тоді вже будете думати далі, що робити.

25/03/21 12:17  Mark-DonОтправить письмо > Штаніни    25/03/21 11:20Дерево
На 100% согласен!

25/03/21 11:20  Штаніни > Лопатухин    24/03/21 17:57Дерево
Як для юриста, питання неконкретне. Навіщо писати: "Зараз особа є громадянином іншої країни при цьому подавала заяву про відмову від Українського громадянства, і паспорта громадянина України вже НЕ має на руках."? Коротко: він громадянин України? Ні, тоді користується своїм закордонним паспортом. Ймовірно отримає відмову ЦНАПу. Тоді в суд, може вирішить. Якщо він громадянин України ( скоріше за все його ніхто не виключав з громадянства), то діє як громадянин України...відновлює паспорт...і т.д.

24/03/21 17:57  Лопатухин   Дерево
Фізична особа 10 років тому була громадянином України та набула у власність як єдиний власник квартиру де й прописалася.
Зараз особа є громадянином іншої країни при цьому подавала заяву про відмову від Українського громадянства, і паспорта громадянина України вже НЕ має на руках.
Зараз особа бажає виписатися(знятися із реєстрації в своїй Харківській квартирі) але із-за карантинних обмежень не може особисто приїхати та звернутися до ЦНАПу.

Питання:
- чи може довірена особа маючи на руках ориганіли належної довіреності від вищезазначеної особи на виписку та маючи оригінал заново оформленого українського податкового номеру "РНОКПП іноземця" такої особи звернутися до ЦНАПу та зняти таку особу з реєстрації?
(тобто якщо вже не існує "в живих" паспорта громадянина України так як особа змінила громадянство- як особі виписатися, на консультації в ЦНАПі не чітко відповідають що потрібно отримувати якесь судове рішення)

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100