RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Підрахунок голосів на зборах ОСББ


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
8/04/21 18:16  ОСББ_ник > Ірина_1789    8/04/21 17:11Дерево
1) Частина 14 ст.10 Закон про ОСББ: "Рішення .... вважається прийнятим, якщо ЗА нього проголосувало....".
2) "....люди вважають, що необхідна кількість - це проста більшість від загальної кількості проголосувавших" - в ч.14 с.10 Закону про ОСББ зазначено, що проголосувавших має бути не менше 2/3 загальної кількості УСІХ СПІВВЛАСНИКІВ, а не від проголосувавших.

8/04/21 17:11  Ірина_1789   Дерево
Ч. 14, 15 ст. 10 Закону України "Про ОСББ"
Доброго дня, шановні колеги. Під час підрахунку голосів на чергових зборах ОСББ виникло питання про підрахунок голосів. Виідповідно до ст. 10 Закону, "рішення вважається прийнятим.... якщо за нього проголосувало...". Ми відштовхуємость від більшости у 50%+ загальної площі будинку. З'явились люди, які вважають, що ключовим словом у формулюванні закону є слово "проголосувало", а не слово "за". Тобто, по факту, всього за рішення проголосувало, наприклад, 60% площі будинку (за+проти). З них "за" проголосувало 40% від цих 60%. Цього вважають достатнім для ухвалення рішення ОСББ. Чи правомірним є такий підхід? Чи все ж для прийняття рішення необхідно саме 50%+ голосів "ЗА"? Якщо останнє, як це розумно обгрунтувати?:) Посилання на ч. 15 ст. 10 "Якщо протягом цього строку необхідну кількість голосів "за" не набрано, рішення вважаються неприйнятими" - не діє, люди вважають, що необхідна кількість - це проста більшість від загальної кількості проголосувавших. Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100