RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оскаржити заповіт


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
15/04/21 19:18  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Ksenija    15/04/21 17:11Дерево
Доверенности на подачу заявления о принятии наследства вообще не может существовать в природе, если что.

15/04/21 17:11  KsenijaОтправить письмо > Евгений Осычнюк    9/04/21 14:22Дерево
могла отправить доверенность или заявление заверенное о принятии наследства. доверенность на подачу заявления о принятии наследства. почта не заверяет.

9/04/21 14:22  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Ksenija    9/04/21 10:37Дерево
А что означает "могла отправить доверенность или заявление заверенное почтой", если не секрет? О какой доверенности речь, и с каких пор почта заверяет заявления?

9/04/21 14:21  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > vitsmf    8/04/21 19:23Дерево
Ні, оскаржити не можна, якщо спадкодавець була у своєму розумі. Щодо "свідки, які спілкувалися з бабцею за її життя і можуть підтвердити, що вона хотіла розділити спадщину порівну" - навіть якщо суд прийме такі показання до уваги, то це не означає, що бабця на момент підписання заповіту не змінила свої наміри. Таке у житті буває.

9/04/21 10:37  KsenijaОтправить письмо > vitsmf    8/04/21 19:23Дерево
и срок принятия прошел. могла отправить доверенность или заявление заверенное почтой. чем пропуск обосновывать будете?
и скорее всего нотариус подтвердит, что разъяснял и выяснял все обстоятельства при составлении завещания (у нотариуса можно выяснить).
перехотела бабушка. или ее переубедил сын.

8/04/21 19:23  vitsmfОтправить письмо   Дерево
Підкажіть, будь ласка, чи можливо нам оскаржити заповіт та отримати частину спадщини за такої ситуації: бабця вирішила скласти заповіт та залишити будинок+землю в рівних долях рідним дітям, брату та сестрі. Сестра під час складання заповіту була закордоном, лікувала чоловіка, без її присутності бабці хтось сказав, що заповіт на сестру не складуть, тоді вона вирішала скласти заповіт повністю на брата, а з нього взяла усну обіцянку, що він поділить спадщину порівну. Бабця померла, сестра в той час ще була за кодоном і брат прийняв всю спадщину на себе. Ви напевно вже здогадалися, що тепер, коли сестра повернулася, брат ділитися не хоче. Ввімкнув повний ігнор. Чи можливо щось зробити? Є свідки, які спілкувалися з бабцею за її життя і можуть підтвердити, що вона хотіла розділити спадщину порівну. Права на обов’язкову частку в спадщині у сестри не має. З моменту відкриття спадщини пройшло 15 місяців.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100