RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи можливо отримати виконавчий документ

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

26/04/21 11:51  Года > Тамма    23/04/21 21:20Дерево
Та хоть через год: "2. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду."

24/04/21 08:28  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Тамма    23/04/21 21:20Дерево
Так, формально це незаконно, тому що рішення вступило в законну силу, а апеляційна скарга ще не прийнята. Але практично відмовляють, до вирішення питання з апеляцією. До того ж, швидке отримання ВЛ нічого не дасть, тому що у випадку прийняття апеляційної скарги виконання рішення буде зупинено ДВС.

23/04/21 21:20  Тамма > Евгений Осычнюк    12/04/21 16:17Дерево
повний текст рішення було виготовлено 10.03, іншою стороною подано апеляцію на дане рішення 20.04, справа зараз в суді першої інстанції, чи маю я право отримати виконавчий лист, в суді мені відмовляю, бо подано апеляцію, але я вважаю це незаконно, спасибо

12/04/21 16:17  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Igor law    12/04/21 14:55Дерево
Ні, бо якщо рішення оскаржується навіть в частині, то воно не набирає законної сили в повному обсязі.

12/04/21 14:55  Igor lawОтправить письмо   Дерево
Було декілька позивачів до одного відповідача. Суд задовільнив частково позов. Частина осіб не бажає оскаржувати рішення (в тій частини, що стосується виключно їх). Чи можливо отримати виконавчий документ на рішення суду в тій частині вимог, що не оскаржуються? Хтось стикався?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100