RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Електронний суд

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

14/04/21 12:35  Lexforce.aoОтправить письмо > Евгений Осычнюк    14/04/21 12:28Дерево
Дякую з відповідь. Я також бачив цю практику. Але так хочеться поставити на місце цю суддю. Зачепило за живе...
Проте Ви праві, так раціональніше буде.
Просто, якщо вона так себе вже на старті поводить, то мабуть дочекаюся повернення і подам заново просто в паперовому вигляді з надією на те, що попадеться іншому судді.

14/04/21 12:28  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Lexforce.ao    14/04/21 12:24Дерево
Вже досить давно иснує практика ВС з цього приводу, подання процесуальних документів через "Електронний суд" визнається цілком законним. Практично можу порадити не створювати "процес століття" на ровному місці, а подати документи звичайною поштою. Не будете втрачати час казна на що.

14/04/21 12:24  Lexforce.aoОтправить письмо   Дерево
ДОброго дня, колеги.
05.04.21 р. В звязку з посиленими карантинними заходами і у з метою уникнення зайвих контактів подав позов до одного районного суду Київської області через Систему "Електронний суд". Через 10 днів(поза строками, передбаченими ЦПКУ, але датована 06.04.21 )) в кабінет прийшла ухвала, згідно з якою залишено без руху позов, оскільки:
"На підставі рішення Вищої ради правосуддя № 624/0/15-19 від 28.02.2019 року Державною судовою адміністрацією України відкликано оголошення про створення та забезпечення функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.З огляду на викладене, заява не є належним чином підписаною, а тому оформлена та подана до суду не у відповідності до вимог цивільного процесуального закону, який діє на час подачі позову. З огляду на викладені обставини позивачу слід надати до суду підписану позовну заяву в паперовому вигляді або позовну заяву в електронному вигляді, підписану електронним цифровим підписом.".
Хоча на сайті суду написано, щоб позови і всі інші процесуальні заяви відправляли через Електронний суд або на електронну адресу суду,))) WTF??
Дали мені 5 днів на подачу в паперовому вигляді.
Мені дуже б хотілося це все неподобство оскаржити потім, але маю деякі сумніви: чи треба мені на це витрачати час? І якщо оскаржу, то справа повернеться знову до цієї ж нелогугої судді і все одно толку не буде, а справа важлива і стосується дитини.
Питання: хто оскаржував вже такі повернення позовних заяв? Які результати?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100