RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Право іпотекодержателя скасовувати інші, більш пізні арешти


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
15/04/21 16:52  decisionmakerОтправить письмо > віа    15/04/21 16:14Дерево
Ваша думка вірна.
При цьому якщо в іпотечному договорі є наприклад норма стосовно того, що якщо в разі виникнення обставин які ускладнють реалізацію даного мйна іпотекодержатель має право розпочати процедуру звернення стягнення на майно. То теоретично він має право надіслати іпотекодавцю письму вимогу стосовно усунення порушень умов договору, а потім звернутись до суду про зняття арешту мотивуючи тим що згідно умов іпотечного договору була розпочата процедура звернення стягнення.

15/04/21 16:14  віа   Дерево
Чи є безумовним право іпотекодержателя вимагати скасування інших арештів, накладених на заставне нерухоме майно після держреєстрації іпотеки ?
Адже захисту підлягає лише порушене право , і іпотекодержатель, який не вчиняє жодних дій щодо задоволення своїх вимог за рахунок іпотеки, на мою думку, не може говорити про порушення своїх прав внаслідок накладення інших арештів .
Як будуть думки з цього приводу ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100