RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оцінка вартості подарованих корпоративних прав


Оцініть переваги професійного рішення Liga360 для бухгалтерів.
Контролюйте звітність, сплату податків, економте час на пошук типових договорів і форм, слідкуйте за змінами законодавства. Вирішуйте будь-які робочі завдання з модулем “Ситуації для бухгалтера” та консультаціями експертів. Тестовий доступ до Liga360: Бухгалтер можна замовити тут.
Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
24/04/21 11:47  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ProVe    23/04/21 21:57Дерево
За угодою сторін, що вказується в договорі. Для купівлі-продажу це - обов"язкова умова.

23/04/21 21:57  ProVe > Евгений Осычнюк    23/04/21 14:29Дерево
Давайте зайдем по іншому.Договір купівлі-продажу корпоративного права.Як будемо визначати вартість?

23/04/21 14:29  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ProVe    23/04/21 09:56Дерево
Який аудитор, про що йдеться?

23/04/21 09:56  ProVe > Евгений Осычнюк    22/04/21 18:38Дерево
ок зясували,оцінка є не обовязковою.І що ви хочете скащзати,що аудитор,оцінював ее буде враховувати дані балансу,якщо в договорі не зазначено вартість к.права?

23/04/21 09:48  Гіфт > Mark-Don    22/04/21 21:10Дерево
Не мають відношення це щось нове,а мінімальне обгрунтування? А при виході учасникав і виплати вартості його частки також активи і зобовязання не мають значення, розмір фактичного сплаченого внеску також не враховується?

22/04/21 21:10  Mark-DonОтправить письмо > Гіфт    22/04/21 12:30Дерево
активи та зобовязання не имеют никакого отношения к оценке отчуждаемых физлицами корпоративных прав!
Более полный ответ дал коллега - 22/04/21 18:38 Евгений Осычнюк.
"...документ,яким цю оцінку затвердити" - договор дарения.

22/04/21 18:38  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Гіфт    22/04/21 12:30Дерево
Оцінка не є обов"язковою, вартість подарованого майна встановлюється за угодою сторін. Якщо такого в договорі не буде вказано, то погоджуюсь з думкою від 20/04/21 16:09 Mark-Don - за замовчуванням вартість буде дорівнювати номіналу, оскільки іншого показника не буде існувати.

22/04/21 12:30  Гіфт > Mark-Don    20/04/21 16:09Дерево
Дякую.Питання не методика оцінюванння,а документ,яким цю оцінку затвердити.І по номілу це неправильно,тому що треба зменшувати активи на зобовязання

20/04/21 16:09  Mark-DonОтправить письмо > Гіфт    20/04/21 09:58Дерево
Обычно в таком случае оценивают по номиналу (стоимость внесения в УК)

20/04/21 09:58  Гіфт   Дерево
Колеги,підкажіть.Готую декларацію.В минулому році отримав не від родича в дарунок корпоративні права.В п.174 ПКУ в ст.7 закону про оцінку не знайшов обовязковості робити експертну оцінку вартості.Це так чи я чогось не дочитав.Дякую

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100