RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Боргова розписка не підписана позичальником


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
25/04/21 08:28  ЛиквидаторОтправить письмо > l_deyak    23/04/21 09:26Дерево
Вчинення боржником дій з виконання зобов'язання вважається таким, що перериває перебіг позовної давності, лише за умови, коли такі дії здійснено уповноваженою на це особою, яка представляє боржника у відносинах з кредитором у силу закону, на підставі установчих документів або довіреності.
Враховуючи вищезазначене, суди попередніх інстанцій дійшли передчасного висновку про переривання строку позовної давності керуючись лише наданим банком розрахунком, без надання квитанцій, касових ордерів та іншого підтвердження щодо здійснення платежу від 2 квітня 2012 року особисто ОСОБА_8, та про визнання ним боргу, оскільки відповідач заперечував щодо вчинення таких дій (а.с. 143-149, т. 1). [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

23/04/21 09:26  l_deyakОтправить письмо > Евгений Осычнюк    22/04/21 18:30Дерево
Буду дуже вдячна.

23/04/21 09:26  l_deyakОтправить письмо > Евгений Осычнюк    22/04/21 18:30Дерево
Можливо у вас залишились посилання на номера справ з рішеннями судів, щодо вирішення таких питань?

22/04/21 18:30  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > l_deyak    22/04/21 15:46Дерево
Є усталена судова практика, що при вирішенні цього питання потрібні докази волевиявлення позичальника. Тобто докази того, що частковий платіж за позикою зроблений ним особисто. Якщо таких доказів немає, то факт переривання позовної давності не вважається доведеним.

22/04/21 15:46  l_deyakОтправить письмо > Евгений Осычнюк    22/04/21 14:57Дерево
Дійсно, з початку мною було не корректно висвітлено сутність питання.

Сторони уклали договір позики шляхом видачі позичальником боргової розписки, щодо складення факту якої він не заперечує. Після цього позичальник декілька раз частково погашав борг, що підтверджується записами про часткове погашення боргу у відповідні дати у відповідних сумах. Ці записи були вчинені на оригіналі розписки, записи вчинялись як позичальником, так і позикодавцем, про що свідчать їх підписи. Два останніх записи про часткове погашення боргу були вчинені позикодавцем. Позичальником було заявлено вимоги до суду щодо застосування строку позовної давності, з огляду на те, що у вказані 2 останні дати не здійснював часткового погашення боргу, а тому останні записи зроблені позикодавцем безпідставно і, як наслідок, не переривають строк позовної давності.
Чи можуть записи про часткове погашення боргу вчинятись позикодавцем на оригіналі боргової розписки? Чи хтось стикався з судовою практикою з подібних питань?

22/04/21 14:57  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > l_deyak    22/04/21 14:04Дерево
"Хто на кому стояв?" (с). Викладайте суть проблеми так, щоб її можна було зрозуміти.

22/04/21 14:04  l_deyakОтправить письмо   Дерево
Позикодавець з позичальником уклали договір позики, за яким позичальник повинен був частково погашати борг, він дійсно частково його погашав, однак підписував їх позикодавець. Потім він припинив погашати борг і сказав що, оскільки, він не підписував сам боргових розписок, то і він і не погашав борг, посилаючись на сплив строку позовної давності.
Можливо хтось знає судову практику в подібних справах і як на правовому рівні регулюється форма складення і підписання боргової розписки і чи є непідписання позичальником підставою вважати, щ він не виплачував борг, і як наслідок сплив строк позовної давності?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100