RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

АТО: проблемы и решения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Страховий стаж учасника ООС

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

28/04/21 17:06  смт > sergioo29    28/04/21 07:20Дерево
Не поширюється. Тільки у вислугу військовослужбовцям або до спеціального стажу окремих категорій

28/04/21 07:20  sergioo29Отправить письмо > ОК АКА Олюня    27/04/21 22:52Дерево
Я так зрозумів, що це тільки для осіб які до призову працювали на роботах що дає право на пільгову пенсію, а якщо на момент призову громадянин ніде не працював, чи поширюється це правило на нього, якщо він був призваний в ООС за контрактом, в розумінні один місяць за три,напишіть хто знає.

27/04/21 22:52  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > sergioo29    27/04/21 20:16Дерево
правова позиція Верховного Суду [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
там є посилання на нормативні акти, відкривайте та читайте.

27/04/21 20:16  sergioo29Отправить письмо   Дерево
Як визначається страховий стаж учасника ООС. Я десь чув що стаж визначається за весь період служби по контракту учасника ООС 1 місяць за три. Тобто якщо у мене контракт на п"ять років чкі я відслужив то мені мають зарахувати відповідні державні органи 15 років. ЧИ дійсно це так? Хто може прокоментувати?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100