RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Невизнання чоловіка батьком


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/05/21 08:39  igorek9 > Батьки    19/05/21 15:37Дерево
А поясніть будь ласка таке. Моя знайома знаходиться в фіктивному шлюбі. За час шлюбу завагітніла та народила дитину (зараз дитині 2 міс.) не від "законного" чоловіка. Біологічний батько дитини був проти вагітності та зараз не хоче підтримувати ніякі відносини з дитиною. Мати дитини вирішила, що буде сама виховувати дитину. Яким чином їй можна зробити свідоцтво про народження дитини, щоб в графі батько був прочерк? Тобто щоб вона була мамою одиначкою. Яким чином це можливо зробити перебуваючи у фіктивному шлюбі? Розірвання шлюбу можливе.

19/05/21 15:37  Батьки > igorek9    18/05/21 20:02Дерево
А по другому и не получится. По факту будет 2 заявления ( это без учета заявления родителей ребенка). Жена заполнит свою часть "спільної заяви", а муж должен выслать свою заполненную часть.
"Должен" - это значит, что у мужа могут быть проблемы с нотариусом. Нотариус имел ввиду эти ЗАГСовкие таблички.

18/05/21 20:52  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > igorek9    18/05/21 20:02Дерево

18/05/21 20:02  igorek9 > Батьки    18/05/21 17:33Дерево
питання в тому, чи можливо подати замість спільної заяви дві окремі? Мати особисто в РАЦС подасть свою, а батько по пошті нотаріально засвідчену? Чи я щось не так зрозумів?

18/05/21 17:33  Батьки > igorek9    18/05/21 17:02Дерево
Подружжя ...мають право подати до органу державної реєстрації актів цивільного стану спільну заяву про невизнання чоловіка батьком дитини. Така вимога може бути задоволена лише у разі подання іншою особою та матір'ю дитини заяви про визнання батьківства. - это главное
+ Якщо чоловік, який перебуває у зареєстрованому шлюбі з матір'ю дитини, не може особисто з'явитись до органу державної реєстрації актів цивільного стану для подання такої заяви, то його заява, яка підтверджує, що він не є батьком дитини, справжність підпису на якій має бути нотаріально засвідченою, може бути подана через представника або надіслана поштою. Повноваження представника мають ґрунтуватись на нотаріально посвідченій довіреності.

18/05/21 17:02  igorek9   Дерево
Доброго дня! Необхідно подати спільну заяву чоловіка та дружини про невизнання чоловіка батьком. Але чоловік з'явитись до РАЦСу особисто не зможе. Тоді можливо нотаріально завірити підпис чоловіка у заяві і відправити її поштою до РАЦСу. Але яким чином правильно писати заяви? Якщо в законодавстві написано спільну заяву чоловіка і дружини, а по факту будуть дві окремі заяви, чоловіка через пошту, та дружини, яка особисто з'явиться до РАЦСу. Це буде правильно зроблено? Прошу проконсультувати.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100