RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Підстави для повернення обвинувального акту прокурору при новому судовому розгляді


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/05/21 14:04  benq2504   Дерево
Вироком суду першої інстанції особу було визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 368 КК України, а не у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України, за якою особі було пред`явлено обвинувачення згідно обвинувального акту.
В апеляційній скарзі на вирок суду першої інстанції прокурор не оспорюючи перекваліфікацію дій особи з ч. 3 ст. 368 КК України на ч. 1 ст. 368 КК України, просив скасувати вирок виключно у зв'язку з м'якістю призначеного покарання.
Ухвалою апеляційного суду апеляційної інстанції зазначений вище вирок місцевого суду було скасовано, а матеріали кримінального провадження були спрямовані на новий розгляд в суд першої інстанції.
Суд апеляційної інстанції в ухвалі зазначив, що підставою для скасування вироку суду першої інстанції є неповнота судового розгляду та істотне порушення вимог кримінального процесуального закону, при цьому в ухвалі суд апеляційної інстанції не зазначив про неправильність чи передчасність висновків суду першої інстанції в частині перекваліфікації інкримінованого особі правопорушення з ч. 3 ст. 368 КК України на ч. 1 ст. 368 КК України та призначеного покарання, як на додаткову підставу для скасування судового рішення.
Питання:
1. Чи в праві суд першої інстанції при новому судовому розгляді за наведених вище обставин та вимог ч.2 ст.416 КПК України розглядати обвинувальний за ч.3 ст. 368 КК України?
2. Чи відповідає обвинувальний акт вимогам КПК України за тих обставин, що прокурор фактично прийшовши до переконання під час попередніх судових розглядів про відсутній в діях особи складу злочину за ч.3 ст.368 КК України, не змінив при цьому пред'явлене в ньому раніше обвинувачення за цією статтею?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100