RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оприлюднення фінансової звітності підприємства, яке становить суспільний інтерес


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
15/06/21 18:27  DizzaОтправить письмо > Yuri Loktionoff    8/06/21 13:58Дерево
Дякую!

8/06/21 13:58  Yuri Loktionoff > Dizza    3/06/21 17:51Дерево

3/06/21 17:51  DizzaОтправить письмо   Дерево
Згідно із абз.2 ч.3 ст.14 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні": "Великі підприємства, які не є емітентами цінних паперів, та середні підприємства зобов'язані не пізніше ніж до 1 червня року, що настає за звітним періодом, оприлюднювати річну фінансову звітність разом з аудиторським висновком на своїй веб-сторінці (у повному обсязі).
Питання дуже прості, однак найнагальніші:
1) що робити підприємству, яке не має власного сайту? або має сайт, однак він не має юридичного відношення до підприємства ?
2) які санкції за неоприлюднення фінзвітності та аудитор.висновку або оприлюднення в скороченому вигляді, окрім ч.1 ст.120.1 Податкового кодексу України ?
3) чи хтось на практиці отримував запити контролюючих органыв щодо невиконання даної норми, або вже була досудова або судова практика?
Заздалегідь дуже вдячний за відповіді!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100