RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Облік нерухомого майна ФОПом


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
7/07/21 18:50  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Tenn    7/07/21 18:32Дерево
Как Вы себе представляете составление баланса у физлица?

7/07/21 18:32  TennОтправить письмо > aleks1623    10/06/21 13:21Дерево
Если вы на общей системе , то вам выгодно поставить недвижимость на баланс. Сможете начислять амортизацию и возвращать НДС, если вы плательщик.

10/06/21 15:25  stladyОтправить письмо > aleks1623    10/06/21 14:23Дерево
РОЗДІЛ XIV. СПЕЦІАЛЬНІ ПОДАТКОВІ РЕЖИМИ
ГЛАВА 1. СПРОЩЕНА СИСТЕМА ОПОДАТКУВАННЯ, ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ

ФОП на ЄП не рахує баланс, тому у нього немає і основних засобів.
Можливі особливості, якщо ФОП - платник ПДВ.

10/06/21 14:23  aleks1623 > stlady    10/06/21 14:07Дерево
Водночас, частиною 8 статті 19 Господарського кодексу України встановлено, що усі суб'єкти господарювання, відокремлені підрозділи юридичних осіб, виділені на окремий баланс, зобов'язані вести первинний (оперативний) облік результатів своєї роботи, складати та подавати відповідно до вимог закону статистичну інформацію та інші дані, визначені законом, а також вести (крім громадян України, іноземців та осіб без громадянства, які провадять господарську діяльність і зареєстровані відповідно до закону як підприємці) бухгалтерський облік та подавати фінансову звітність згідно із законодавством.
Субєктами господарювання, відповідно до статті 55 ГКУ, є, в тому числі, і ФОПи.
Тому і виникло таке питання. Де саме передбачено, що не повинні вести?

10/06/21 14:07  stladyОтправить письмо > aleks1623    10/06/21 13:21Дерево
ФОП на єдиному податку, точно ні.

10/06/21 13:21  aleks1623   Дерево
Як відомо бухоблік ФОП вести не зоб вязаний. Але якщо ФОП використовує нерухоме майно (володіє ним) - чи повинен він його ставити собі на баланс та обліковувати?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100