RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи застосовується закон Про обов'язкове страхування 1961-IV у разі стягнення збитку з винуватця ДТП?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
22/07/21 10:31  Maxim GMOОтправить письмо > Ingvv    22/06/21 11:36Дерево
Ви фіз. особа винуватець ДТП чи представник страхової? До кого позов?
Якщо Ви фіз. особа, то лінія захисту повинна базуватися на постанові [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Тобто, поки ліміти по полісу не вичерпані, то відповідає страхова, а те що потерпілий не звернувся/пропустив строки звернення до страхової, то це його проблеми.
Якщо позов до фіз. особи, то незрозуміле посилання позивача (потерпілого) на норму закону, де виплату проводить страхова.
Щодо розміру, то наскільки я пам'ятаю, якщо фактично тз був відремонтований, а не залишився брухтом, то можна бити на те, що відшкодуванню мають підлягати саме реальні витрати на ремонт.
Передивіться правові позиції ВС у справах [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

22/06/21 11:36  Ingvv   Дерево
Позивачем пропущений річний строк звернення до страхової для відшкодування шкоди. Представник страхової не оглядав авто.
Позивач просить різницю між вартістю ТЗ до ДТП і після керуючись п.32.2. Закону Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (бо ремонт, визначений оцінювачем, вартісніший за саме авто).
Чи є правові підстави стягувати саме на цю різницю суму чи це має бути вартість ремонту? Якщо вартість ремонту то фактичної (потерпілий відремонтував авто) чи тої яку нарахував оцінювач?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100