RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Авторське право


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/07/21 12:17  Сергій12421 > Сергій12421    11/07/21 22:48Дерево
Я думаю всі розуміють які країни я маю на увазі. Паризька угода мала б змусити платити цих людей, але не всі країни до цієї угоди приєдналися. І президент США заявляв про наміри застосувати ядерну зброю у Європі ще й до того. Афроамериканці входять до складу воєнних керівників цієї держави і планують напади, в тому числі, і на Євросоюз.

Варто розуміти з чого вони починали. Вони найбільше прагнуть приписати явищам та речам імена своїх громадян, щоб влізти в це. Як, наприклад, цикл Карно чи двигут Стірлінга йменовані іменами європейців. Америка починала з психології, і набільше назв із іменами американців саме в психології, що позначають найрізноманітніші ефекти. Наприклад, ефект Даннінга-Крюгера. Але в останній час вони почали позиціонувати себе як центр фізики і математики. Наплювавши на Грецію, звідки й пішла ця культура лічби, підрахунку і взагалі світобачення. Це і центр релігії тепер, звідки розповідають, що там живуть "помазанці" (тобто обрані, боже небесне керівництво) і т.д. Власне кажучи, Грецька культура присвоїлася взагалі якимись неграми, які махають ядерною зброєю і поводять себе зухвало.

Принципи і правила, за якими функціонує авторське право, є вкрай несправедливими. Це як інтуїтивно зрозуміло, так і з точки зору історії, культурології. Африканські племена не можуть перейняти культуру, що виникла у Греції, і видати за свою, махаючи ракетами із ядерними боєголовками, здійснюючи торгівлю людьми європейської зовнішності тощо. А потім змушувати платити Європу за її досягнення.

Це так само, як би російські калмикі, буряти чи чукчі почали позиціонувати себе слов'янами, тому що вони говорять на російській мові. Це абсурд взагалі.

11/07/21 22:48  Сергій12421   Дерево
Вітаю! Досить цікава ситуація склалася із авторським правом. А саме: розуміння справедливості неупереджене через прагматичність контрагентів.

Узагальнення відіграють у нашому житті провідну роль. Подорослішання людини відбувається внаслідок здобуття нею знань, досвіду та узагальнень на їх основі. Це досить проста істина.

Скажімо, розробити один такий пристрій, який працює на основі відкритих іншими людьми законів електродинаміки, а потім брати за це якусь платню і вбачати в цьому якусь взагалі інтелектуальну власність... Це називається феодалізмом. Така сама справа коли вас змушують платити за вигадані кимось смислові лабіринти, тобто за програмне забезпечення. Взагалі програмне забезпечення - це просто один із способів подумати про щось. Аналогічно вам могли б розповісти історію про похід до біотуалетів, і це було б еквівалентним будь-якому "інформаційному" продуктові. Просто пропозиція подумати над чимось таким, а не над чимось іншим (хоча це вам би платили ще за час і метаболіти, що витрачаються в процесі осмислення маячні).

На вашу думку, чи повинна Європа патентувати математичні і хімічні формули і брати окрему платню за використання їх для розробки одиниці товару? І чому немає такої категорії національного здобутку, як наукові відкриття? Взагалі більшості торгівельників не існувало б фізично, якщо б не були розроблені станки й обладнання на основі відкритих у Європі законів природи. Їх би фізично не було. Чому вони не платять за своє існування? І потім, чому вони не платять за те, що використовують інтелектуальну власність інших народів? Вони вигадують правила, за якими інтелектуальна власність втрачається через деякий час (а не переходить до національного здобутку) після смерті автора.

Як на мене, інтелектуальна власність розглядається дуже поверхнево. Це словосполучення доцільно було б замінити на "інтелектуальну заборгованість". І повністю переосмислити усю "економіку". І це було б справедливо, якщо б люди, які живуть поза Європою, питалися дозволу на розробку якихось речей, платили за це і платили за своє існування податки. Бо їхня поведінка надто жадібна і хижацька. Вони ще Європу змусять платити данину, використовуючи цикл Карно чи інші чудові ідеї. І все до того йде.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100