RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Обчислення строку попередження про звільнення (не КЗпП)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/07/21 01:56  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > UsrA    19/07/21 00:46Дерево
так, 30.07

19/07/21 00:46  UsrA > ОК АКА Олюня    19/07/21 00:13Дерево
А чому 29.07? Якби обчислювали за правилами ст. 38 КЗпП, то мало б бути 30.07 (два тижні). Чи ви починаєте обчислювати строк з 16.07? А як же бути з "Коли строки визначаються днями, то їх обчислюють з дня, наступного після того дня, з якого починається строк"?
Питання виникло, тому що порядок обчислення строків для тижнів і календарних днів різний.

19/07/21 00:37  lyk > UsrA    19/07/21 00:03Дерево
30.07

19/07/21 00:13  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > UsrA    19/07/21 00:03Дерево
по КЗпП теж календарні, а не робочі тижні, тобто ті ж 14 кал днів.
29.07 - останній робочий день.

19/07/21 00:03  UsrA   Дерево
Відповідно до ч. 1 ст. 86 закону про державну службу "Державний службовець має право звільнитися зі служби за власним бажанням, попередивши про це суб’єкта призначення у письмовій формі не пізніш як за 14 календарних днів до дня звільнення". На відміну від КЗпП, йдеться не про 2 тижні, а про календарні дні. Чи впливає це на дату звільнення в порівнянні зі звільненням за ст. 38 КЗпП? Наприклад, якщо держслужбовець подав заяву про звільнення 16.07.2021 (п'ятниця), коли закінчується строк попередження і якою має бути дата звільнення?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100