RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Рішення ДФС про відповідність платника критеріям ризиковості, що робити?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
29/07/21 08:01  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Нерешительный    28/07/21 17:47Дерево
Никаким не аргументировать. Уже давно существует практика ВС о том, что налогоплательщик не отвечает за деятельность контрагента. С другой стороны, с вероятностью 99% в регистрации откажут, независимо от Ваших аргументов. Готовтесь к суду.

28/07/21 17:47  НерешительныйОтправить письмо > Евгений Осычнюк    28/07/21 15:59Дерево
Заблокировали регистрацию корректировки по операции возврата покупателем части товаров поставщику. Причина блокировки: несоответствие количества товаров у покупателя возвращаемому количеству товаров.
Причина, согласно пояснениям (устным) покупателя, не соответствует действительности.
Каким образом поставщику аргументировать реальность данной операции? Ведь у поставщика фактически отсутствуют данные учёта покупателя, а покупатель, в свою очередь, не склонен подавать данные по своим продажам (коммерческая тайна)...
Спасибо.

28/07/21 15:59  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Hertruda    28/07/21 11:06Дерево
До Відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

28/07/21 11:06  Hertruda > Евгений Осычнюк    23/07/21 07:38Дерево
Подскажите, пожалуйста, если есть решение суда «Зобов’язати Головне управління ДПС у місті Києві виключити ТОВ з переліку платників податку, які відповідають критеріям ризиковості платника податку», то исполнительный лист подаётся как обычно, в исполнительную службу? Или есть нюансы?

23/07/21 07:38  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > dddd2003    22/07/21 10:01Дерево
Такі скарги я особисто подавав. Результат - "0", хоча є думка, що інколи допомагає. Спробуйте, це нічого не коштує. Щодо позову, то є правова позиція ВС, що такі рішення самі по собі прав не порушують. До того ж, навіть якщо суд скасує таке рішення, то ніхто не завадить ДПС наступного дня намалювати інше.

22/07/21 10:01  dddd2003Отправить письмо > Евгений Осычнюк    21/07/21 20:19Дерево
Нам вже заблокували декілька ПН, саме через рішення про відповідальність критеріям ризиковості. Подавати позови до суду по кожній ПН невиправдано в нашому випадку, через велику затримку до судового рішення і неможливість працювати до того часу. А головне, що рішення на нашу користь ніяк не вплине на подальше блокування ПН.
Я разглядав можливість подати скаргу до головного управління ДФС з відправленням копіі до офісу бізнесомбудсена на дії комісії.
Або подати позов до суду саме про відміну рішення про відповідність крітеріям ризиковості, так як це рішення порушує моє право працювати (ДФС блокує зареєстровані нашим підприємством ПН).
Чи є сенс у таких діях? І з чого кращє починати?

21/07/21 20:19  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > dddd2003    21/07/21 19:43Дерево
Нічого з цим не зробите. Реєструйте ПН, у випадку відмови - оскаржуйте до суду відмову.

21/07/21 19:43  dddd2003Отправить письмо   Дерево
Підприєству прийшло рішення про відповідність платника ПДВ критеріям ризиковості платника податку по п.8 Критерії відповідності платника податку: "Аналіз наявної податкової інформації свідчить про можлив формування податкового кредиту без реального здійснення господарських операцій. За результатами аналізу отриманих та виданих ПН на "Підприємство", відсутні фізичні, технічні та технологічні можливості до вчинення господарських операцій; недостатній штат працюючих осіб (2 особи). Згідно 20-ОПП відсутня інформація щодо офісного та складского приміщення." Ми надіслали Інформацію та копії документів, а саме: "Підприємство" працює з 2003 року. Ми маємо позитивну податкову історію платника податку на додану вартість (п.1 та п. 2 ПЕРЕЛІКУ показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку на додану вартість). Останні 10 років підприємство займається виключно оптовою торгівлею сировиною для металургійної промисловості. "Підприємство" арендує офісне та складське приміщення та має у штаті дві особи. Це забезпечує нам можливість виконувати усі необхідні господарські операції для сталої работи підприємства. Тому просимо скасувати рішення про відповідності платника податку критеріям ризиковості." Та додали скани договорів аренди офісу та складу. Також зареєстрували форму 20-ОПП з цими данними. Отримали нове негативне рішення: "Платником "Підприємство" не надано в повному обсязі підтвержуючих документів щодо реальності здійснених ним операцій." Що робити далі?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100