RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Пряме протиріччя протоколу ДТП і рішення суду. Я винен в ДТП чи суд витягує "своїх"?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

14/08/21 12:24  Avto_advokatОтправить письмо > Sergio12    14/08/21 08:51Дерево
Ищите адвоката, подавайте апелляцию)
Если проиграете то оппонент стоимость ремонта насчитает по-взрослому, и будет стараться получить на ремонт и СК и с вас )

14/08/21 08:51  Sergio12Отправить письмо > смт    11/08/21 11:50Дерево
фото в засіданні не показував, а фото позаду руху Форда нажаль немає...

11/08/21 11:50  смт > Sergio12    10/08/21 22:23Дерево
Суд забыл посмотреть определение перекрестка. Вы эти фотографии показывали в заседании показывали? Есть фото сзади по ходу движения форда?

10/08/21 22:23  Sergio12Отправить письмо > Rossi    10/08/21 15:02Дерево
так, постанова вже є в реєстрі рішень. дякую за інформацію

10/08/21 22:17  Sergio12Отправить письмо > Евгений Осычнюк    10/08/21 08:10Дерево
дякую, я з вами частково згоден, паралельно знайшов адвоката, але хочу отримати для аналізу кілька точок зору...

10/08/21 22:15  Sergio12Отправить письмо > ОК АКА Олюня    10/08/21 00:29Дерево
вибачте, надалі врахую)...

10/08/21 22:14  Sergio12Отправить письмо > ОК АКА Олюня    10/08/21 00:23Дерево

10/08/21 15:02  Rossi > Sergio12    9/08/21 23:31Дерево
Постановление в реестре решений уже есть?

Если судья просто проигнорировала данные схемы ДТП и придумала свое расположение стукнувшихся автомобилей, то на это и ссылайтесь в жалобе.

10/08/21 08:10  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Sergio12    9/08/21 23:31Дерево
Я би Вам не радив шукати допомоги на форумах, краще зверніться до адвоката, який спеціалізується у цій темі. Тим більше, що "вона працює секретарем Верховного суду України" (с), суб"єктивний чинник ще ніхто не скасовував.

10/08/21 00:29  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Sergio12    9/08/21 23:36Дерево
+ непогано було б пам'ятати, для чого існують абзаци...

10/08/21 00:23  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Sergio12    9/08/21 23:36Дерево
викладіть на одному із зовнішніх файлообмінників [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] , а сюди дайте посилання.

9/08/21 23:36  Sergio12Отправить письмо > Sergio12    9/08/21 23:31Дерево
вибачте, підкажіть чи є зараз можливість додати вкладення у повідомлення на форум? якщо це можливо, то як це зробити?

9/08/21 23:31  Sergio12Отправить письмо   Дерево
прошу оперативної допомоги в форумчан по моїй ситуації в ДТП в Києві для подачі апеляції на постанову суду.
Згідно протоколу ДТП я потерпіла сторона і являюсь водієм авто Хюндай (вже отримав відшкодування від своєї страхової компанії до рішення суду та відремонтував авто), а пізніше по постанові суду у діях винної сторони (водій авто Форд) судом визнано відсутній склад адміністративного правопорушення, так як авто Форд нібито не виїхав на перехрестя та відповідно на поворот праворуч (хоча зі схеми ДТП та визначення поняття "перехрестя" можна зробити висновок про протилежне).
Коротко про ДТП:
на авто Хюндай я рухався по Дарницькому мосту в другій смузі, яка дозволяє рух прямо та поворот праворуч згідно знаку "напрямок руху по смугах" і здійснював поворот праворуч на вул. Сортувальна з цієї ж смуги. Одночасно я здійснив випередження авто Форд, яке рухалось по крайній правій смузі. В момент мого повороту відбулось зіткнення траекторій обох авто внаслідок того, що авто Форд рухався прямо в крайні правій смузі, порушуючи вимогу знаку, який дозволяє тільки поворот праворуч. В протоколі поліції я потерпіла сторона, винен водій авто Форд.
По "гарячих слідах" відразу після ДТП водій Форда аргументувала на словах, що їхала в крайній правій смузі БЕЗ ВКЛЮЧЕНОГО показника повороту направо на авто, відповідно вона РУХАЛАСЬ ПРЯМО, що я і мав типу врахувати.
В Постанові суд мотивує, що авто Форд не виїхав на перехрестя, тому не порушив ПДР. Але виходячи з фото з місця ДТП видно, що Форд виїхав за початок заокруглення дороги (тобто виїхав на перехрестя і вже знаходився там), а також видно, що інші автомобілі вже після ДТП безперешкодно здійснюють поворот праворуч ще до точки де зупинився Форд в момент ДТП.
Додаткова інформація, що може мати значення:
1. водій Форда початківець, тому що мала ще не наклеєну букву "У" та попросила мене супроводжувати її по дорозі додому в попутному обом напрямку,
2. вона працює секретарем Верховного суду України.
Прохання до форумчан, хто має час та бажання допомогти сформулювати мою позицію в апеляції.
Постанова суду, протокол та схема ДТП та фото з місця додаю.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100