RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Адвокатура

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Вартість послуг адвоката/юриста

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

24/08/21 14:27  kyivlegalОтправить письмо > kezkez    11/08/21 15:21Дерево
- розгляд справи на 99% буде в письмовому провадженні без виклику сторін, тому не буде ніякого супроводження та судових засідань
- залежно від кількості накладних та кількості доказів, позов може бути від 10 до 100+++ сторінок
- від 1000 $, не потрібно демпінгувати
- звісно якщо у вас одна накладна і сума заблокованого ПДВ 5 тисяч грн :-) тоді вже вирішуйте індивідуально

13/08/21 09:55  klim-ko > kezkez    11/08/21 15:21Дерево
В більшості випадків все залежить від територіальності адвоката та його "розкрученості".
Наприклад, Рада адвокатів Харківської області нещодавно ухвалила рішення щодо рекомендованих ставок гонорару - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

11/08/21 15:21  kezkezОтправить письмо   Дерево
Банальна ситуація, блокування реєстрації ПН в реєстрі.
Операція шаблонні продаж товару що ще не придбаний у постачальника, тощо.
Я розумію, що таке питання є індивідуальним, але є ж якийсь -то порядок цін, мінімум - максимум ?
Яка в середньому вартість послуг Адвоката / юриста по підготовці адміністративного позову до суду, без його супроводження та участі в судових засіданнях, щодо розблокування ПН?

Хочу для себе зрозуміти ринкову вартість такої послуги для клієнта.
Я зазвичай беру еквівалент 100 дол. за підготовку позову (не бажаю демпінгувати та не хочу ставити занадто високу вартість).
Дякую за відповіді .

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100