RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Надання земельної ділянки у користування


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/08/21 08:36  aleks1623   Дерево
Прошу допомогти у вирішенні спору. Спір полягає в трактуванні ст. 123 ЗКУ.

Наприклад, громадянин бажає отримати у користування на праві оренди земельну ділянку водного фонду площею 10 га. Земельна ділянка не сформована.
Відповідно до пп. б ч. 1, ч. 2 ст. 123 ЗКУ він звертається до ОМС щодо отримання дозволу на розроблення проекту землеустрою.
Розробляє проект, все добре. Подає його на затвердження до ОМС.

А ось далі - головне.

Ч. 6 ст. 123 ЗКУ передбачено, що -
6. Відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування у двотижневий строк з дня отримання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приймає рішення про надання земельної ділянки у користування.

Тобто, на скільки я правильно розумію, в рішенні ОМС може бути зазначено - "затвердити проект.... та надати громадянину ... земельну ділянку у користування строком на 10 років".
І на підставі цього рішення, з цим громадянином може укладатися договір оренди земельної ділянки?
Абож після затвердження проекту, право оренди земельної ділянки буде виставлено на аукціон і громадянин отримає право оренди лише там? А як тоді бути з фразою - "приймає рішення про надання земельної ділянки у користування"? Оренда - це один з видів користування.
Допоможіть розібратись в цьому питанні.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100