RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Cвідоцтво про реєстрацію ТЗ знаходиться в розшуку

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

10/09/21 20:39  dddd2003Отправить письмо > Avto_advokat    9/09/21 10:48Дерево
Я позвонил в облостной сервисный центр МВД там подтвердили, что действительно утерян был техпаспорт с тем же номером, но на другую машину. После этого мне позвонили из сервисного центра МВД где я перерегистрировал машину и сказали, что все вопросы решены и я могу забрать машину из отделения полиции и приехать и перерегистрировать её в удобное для меня время. Машину действительно в полиции мне отдали, но я её ещё не перерегистрировал.
Что это всё было, мне если честно, не очень понятно. Но проблема решилась и в принципе не так много нервов отняла. Хотя конечно в моём случае машина была на 101% без юридических проблем. При другом раскладе, наверное всё бы затянулось гораздо на дольше.

9/09/21 10:48  Avto_advokatОтправить письмо > dddd2003    7/09/21 14:56Дерево
какой город?
Исход мероприятия зависит от многих причин, информации на данный момент мало

7/09/21 14:56  dddd2003Отправить письмо   Дерево
Доброго дня.
Я керую автомобілем на підставі генерального доручення (власник мій родич). При перереєстрації ТЗ в регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС при перевірці автомобіля у Єдиному державному реєстрі МВС була отримана інформація, що свідоцтво про реєстрацію ТЗ знаходиться в розшуку (свідоцтво доречі зареєстроване ще в 2005 році). Автомобіль і свідоцтво були направлені до місцевого відділку Поліції, де вони були вилучені у мене з оформленням протоколу огляду. Коли усе це відбувалося, я згадав що вже стикався з тією самою проблемою коли отримував тимчасове свідоцтво про реєстрацію ТЗ на це ж авто ще в 2010 році. Тоді теж свідоцтво було в розшуку, МРЕО було надіслано запит, на який прийшла відповідь, що в розшуку знаходиться свідоцтво з тими самими серією та номером, але видане на зовсім інший автомобіль (інші: марка,колір,рік випуску). Тоді мені видали тимчасове свідоцтво про реєстрацію але копію запиту не дали (хоча я і прохав).
Зараз у відділку поліції заведена справа, дізнавач каже що буде відправлено запит за місцем реєстрації ТЗ, а після проведена експертиза самого ТЗ. Зважаючи на те, що через декілька годин після відвідання мною відділку поліції, до мене зателефонував невідомий "адвокат" та запропонував за досить великі гроші "все владнати", відчуваю що треба негайно щось робити, по перше, щоб забрати автомобіль з території відділку поліції, а там вже вирішувати проблему з єдиним реєстром.
Порадьте будь ласка, які дії треба вчинити, чи можливо краще звернутися за допомогою к адвокату?
Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100