RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оподаткування частини внеску, що сплачена учаснику ТОВ після зменшення статутного капіталу


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/09/21 14:25  вилы > ForcerUa    10/09/21 13:10Дерево
"повернення плантику податків коштів, попереньо ним внесенних, у тому числі у разі зменшення статутного капіталу, прирівнюється до продажу інвестиційного активу", а внесення коштів на формування ск то були витрати на придбання інв.активу.
нема позитивної різниці, нема пдфо з вс

10/09/21 15:54  Sven > ForcerUa    10/09/21 13:10Дерево
Уменьшение УК предусматривает несколько вариантов развития событий.
Четыре, как минимум.
К примеру, при уменьшении чистой стоимости активов, уменьшение УК может происходить как без выплаты участникам стоимости имущества, так и с частичной выплатой.
Озвученный Вами пункт НКУ предусматривает ситуацию с частичной выплатой.

10/09/21 13:10  ForcerUa   Дерево
Доброго дня!
Не можу розібратися, чи повинні обкладатися ПДФО та ВС кошти, що мають бути сплачені ТОВ на фіз.особу учасника цього ТОВ у разі прийняття рішення про зменшення статутного капіталу. У самому простому випадку - учасник один, статутній капітал сформовано багато років тому, рішення про зменшення добровільне, у зв'язку зі скороченням діяльності. Інших інвестиційних доходів та расходів у учасника в поточному періоді немає.
А також, якщо обкладається, то чи є ТОВ податковим агентом з такого оподаткування (тобто чи банк має пропустити такий платіж на рахунок фіз.особи без сплати податків), чи сам учасник повинен в наступному році у власній річний декларації про доходи обчислити та сплатити податки.

Пишуть, що підстав для сплати ПДФО і ВС не виникає, адже немає ані доходу, ані продажу.
Але у 170.2.2 ПКУ вказано, що повернення плантику податків коштів, попереньо ним внесенних, у тому числі у разі зменшення статутного капіталу, прирівнюється до продажу інвестиційного активу. Але в якому сенсі і в якому власне об'ємі - не зрозуміло. Якщо у разі виплати немає інвестиційного прибутку - чи може виникати об'єкт оподаткування ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100