RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як добровільно виконати рішення суду без сплати збору виконавчій службі?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

21/09/21 11:21  zvi235Отправить письмо > Евгений Осычнюк    17/09/21 17:57Дерево
Дякую :)

17/09/21 17:57  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > zvi235    17/09/21 17:34Дерево
І все. Не надає реквізити - платіть на ті, що достовірно відомі, або поштовим переказом за адресою.

17/09/21 17:34  zvi235Отправить письмо > Евгений Осычнюк    17/09/21 17:01Дерево
Дякую за відповідь :) шкода дтп. це я завчасно. позивач має мені надати реквізити чи за бажанням? "негайно повідомте про це суд і позивача, можна електронною поштою" - з прикладеною квитанцією? і все?

17/09/21 17:01  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > zvi235    17/09/21 16:04Дерево
Про що саме рішення, і воно вже набрало законної сили? Якщо сплатили добровільно - негайно повідомте про це суд і позивача, мсожна електронною поштою. Хоча суто формально - якщо рішення не отримали, то відповідно і виконувати не можете. Але краще все робити завчасно.

17/09/21 16:04  zvi235Отправить письмо   Дерево
Рішення суду ще не отримав. Читав тільки в реєстрі. Чи вкажуть там реквізити? Якщо ні, звертатись тільки до позивача? Позивач страхова і є її представник - аутсорсинговий адвокат. Страхова може реквізити дати? Якщо я знайшов реквізити, заплатив, позивач має писати у виконавчу службу щось? які в мене мають бути папери, що я рішення виконав?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100