RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Согласие органа опеки при отчуждении доли малолетнего участника ООО?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/09/21 07:36  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Своййй    19/09/21 11:31Дерево
може, згодиться:
НАБУТТЯ ТА ЗАХИСТ МАЙНОВИХ КОРПОРАТИВНИХ ПРАВ МАЛОЛІТНІХ ТА НЕПОВНОЛІТНІХ ОСІБ [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
У зв'язку з тим, що договори дарування корпоративних прав не потребують нотаріального посвідчення, дозвіл органу опіки та піклування на його укладання отримувати не обов'язково. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

20/09/21 07:22  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > kyivlegal    19/09/21 21:26Дерево
Відмова у даному контексті - різновид відчуження. Хоча треба дивитись судову практику, тому що тут терминлогічні тонкощі.

19/09/21 21:26  kyivlegalОтправить письмо > Евгений Осычнюк    19/09/21 12:43Дерево
в цьому аспекті - дарування частки малолітнього не може трактуватись як відмова ? він же ніц не отримує..

19/09/21 12:43  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Своййй    19/09/21 11:31Дерево
Отказ - это акт безвозмездного характера (например, отказ от права на наследство). Отчуждение предполагает (в том числе) обмен права на каакой-то материальный, или нематериальный эквивалент. Например, продажа, мена, сдача в аренду и т.п.

19/09/21 11:31  Своййй > Евгений Осычнюк    18/09/21 20:54Дерево
Честно говоря в этом контексте не совсем, поясните пожалуйста? Спасибо!

18/09/21 20:54  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Своййй    18/09/21 19:52Дерево
Разницу между отчуждением, и отказом понимаете?

18/09/21 19:52  Своййй > Евгений Осычнюк    18/09/21 19:11Дерево
А почему нет, если:
Відповідно до частини третьої статті 17 Закону України "Про охорону дитинства" ( 2402-14 ) батьки або особи, які їх замінюють, не мають права без дозволу органів опіки і піклування укладати договори, які підлягають нотаріальному посвідченню або спеціальній реєстрації, відмовлятися від належних дитині майнових прав, здійснювати розподіл, обмін, відчуження житла, зобов'язуватися від Імені дитини порукою, видавати письмові зобов'язання.
Згідно з частиною третьою статті 177 Сімейного кодексу України ( 2947-14 ) батьки малолітньої дитини не мають права без дозволу органу опіки та піклування вчиняти такі правочини щодо її майнових прав:
- відмовлятися від майнових прав дитини.

Этаже имущественные права ребенка!

18/09/21 19:11  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Своййй    18/09/21 18:58Дерево
Нет.

18/09/21 18:58  Своййй   Дерево
Добрый день! Подскажите пожалуйста, нужно ли согласие органа опеки при отчуждении доли малолетнего участника ООО?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100