RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Зловживання процесуальними правами


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/09/21 13:35  Судмедексперт > Konstantin_D    20/09/21 11:54Дерево
1.А як ще можна поділити будинок крім суду якщо необхідні переобладнання? Тільки так конкретно напишіть. Прийшли до нотаріуса і ...
2. З того, що написано, зловживає процесуальними правами не позивач, а суд.

20/09/21 11:54  Konstantin_DОтправить письмо   Дерево
У 2016 році подан позов про поділ домоволодіння одним із двох співвласників.
Хоча до другого співвласника позивач не звертався з метою поділити домоволодіння, жодних позовів про усунення перешкод у користування майном не було і т.д. Просто одного разу вирішив подати позов (це його право, але...).
За цей час за клопотанням позивача експертиза у даній справі призначалась 4 рази.
Перші 3 рази експертиза не була проведена - позивач або взагалі не оплатив експертизу, або оплатив із значним запізненням.
Четвертий раз вже оплатив, але тільки 75%, решту 25% оплатив відповідач (щоб вже не затягувати справу).
Відновили провадження, призначили дату. Представник позивач тричі подає клопотання відкласти розгляд справи. В решті - судове засідання відбувається тільки через 9 місяців після відновлення провадження.
І тільки через 9 місяців позивач подає клопотання про виклик експертів.
Викликали експертів для роз"яснення висновку. Експерти прибули, позивач не з"явився (шукав нового адвоката). Експертів допитали. Потім позивач з"явився, подав клопотання, знову викликали і допитували експертів.
Але експертиза не влаштувала позивача.
Позивач заявив про додаткову експертизу. Призначили. Позивач подав скаргу на експертів. Додаткову експертизу провели інші експерти.

За цей час вартість експертизи зросла з 7ми тисяч вдвічі.

Ч.9 ст.141 ЦПК передбачає можливість покласти витрати по справі на сторону незалежно від результатів спору, якщо сторона або її представник зловживали процесуальними правами.

Ст.44 ЦПК передбачає, що зловживанням є:
- подання клопотання (заяви) для вирішення питання, яке вже вирішено судом, за відсутності інших підстав або нових обставин;
- вчинення інших аналогічних дій, що спрямовані на безпідставне затягування чи перешкоджання розгляду справи чи виконання судового рішення;
- подання ...позову ... у спорі, який має очевидно штучний характер.

От тепер питання - чи можна такі дії позивача розцінювати, як зловживання процесуальними правами?
Захотів поділити домоволодіння тільки через суд, та ще й 5 років справу затягував - нехай сам несе витрати по експертизі.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100