RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як в суді довести факт насильницьких дій


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/09/21 13:28  Янок > Янок    21/09/21 13:22Дерево
Якщо є посилання на рішення суддів, про визнання договорів недійсними, з використанням аудіозапису, під впливом обставин, буду вдячна. Важлива люба допомога.

21/09/21 13:22  Янок > Евгений Осычнюк    21/09/21 12:38Дерево
Вважаю, що порушенням є не визнання апеляціцним судом аудіозапису, як факту не отримання грошей, а тільки написання розписки, і не може грунтуватися на показах свідків.
А також, що це трудові відносини.

21/09/21 12:38  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Янок    21/09/21 12:17Дерево
Так в чому саме питання, не розумію? Якщо треба подавати - то подавайте. Шанси можуть бути тільки в частині можливих процесуальних порушень, бо самі докази касаційний суд оцінювати не може.

21/09/21 12:17  Янок   Дерево
Добрий день.
Є розписка про взяття у борг коштів, написана примусово (під час виконання робочих зобовязань сталося дтп), є експертиза аудіозапису, яка робилась під час написання цієї розписки, де є факт написання але не отримання коштів, але судом апеляційним визнано, що відсутні переконливі докази, що вчинено неправомірні дії. Що не доведено, що людина перебувала в емоційному стані.
Треба подавати касацію на позов надавача про повернення не існуючого боргу та визнання розписки недійсною. Була відкрита кримінальна справа, але поліцією вже двічі закривалося, і слідчим судею також відмовлено.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100