RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Дача на ділянці 02.01

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

25/09/21 01:43  Milaya88Отправить письмо > swyat    21/09/21 19:44Дерево
Назначение под застройку и Вы там посадите картошку, ничего не случится.
А вот если назначение СХ и Вы построите дом, вот тут могут начаться интересные вещи...

22/09/21 08:10  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > swyat    21/09/21 19:44Дерево
Читайте ст.143, ст.144 ЗКУ: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Теоретично це можливо, але практично - треба дивитись судову практику. У моїй практиці один такий випадок був, але там користувач років з 8 взагалі нічого не робив, ділянка заросла бур"янами та т.ін.

21/09/21 19:44  swyat   Дерево
Доброго дня! Можливо дещо незвичне питання, оскільки найчастіше людей цікавить будівництво житлового будинку (чи інших споруд) на землях с/г призначення. Натомість, в мене протилежна ситуація: маю 10 соток землі під індивідуальне будівництво у населеному пункті. Цільове відповідно 02.01. Однак не маю можливості та крайньої необхідності будувати саме житловий будинок (з опаленням, оздобленням тощо), і жити там. Хочу використовувати ділянку як дачу: висадити сад, город, встановити якусь архітектурну форму, на кшталт "жилого вагончика". Однак, виникає питання, чи не буває у практиці ситуацій, коли в громадян би виникали проблеми через "небудівництво будинку" і "нецільове використання" в плані, ділянку під забудову використовують як ділянку для садівництва?. Наприклад, чи не можуть з подачі сусідів чи якихось інших людей виникати питання до мене щодо порушення благоустрою (якщо в мене на ділянці стоятиме вагончик, і сусіди скаржитимуться, що у всіх естетика, трьоповерхові палаци, а в сусіда незавершене будівництво. Ну і взагалі, чи є якісь обов'язки особи щодо будівництва на відведеній йому земельній ділянці?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100