RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

П'ята і четверта черга спадкування


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
29/09/21 15:01  ШАСОтправить письмо > lord 215    22/09/21 16:04Дерево
У цій справі суд вважав що треба 5 років безпосередньо до смерті [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] але обгрунтування немає.
Поки перша інстанція, оскаржено.

23/09/21 10:02  Село и люды > lord 215    22/09/21 16:04Дерево
"...а в нашому селі по іншому"
Есть ст.42 закона о нотариате и там всё написано. Нотариус письменно уведомляет наследника 4-й очереди, что у того есть месяц для обращения в суд для установления данного факта. А не ждать его смерти. Ну а суд уже может идти долго.

23/09/21 08:46  Maxim GMOОтправить письмо > lord 215    22/09/21 16:04Дерево
В моєму регіоні практика в нотаріусів така: якщо в особи-потенційного спадкоємця спірна ситуація, що потребує судового вирішення, то нотаріус викликає таку особу на прийом та роз'яснює їй про це, фіксуючи розумний строк, який надається особі для звернення до суду. потім по закінченню строку, робить запит на суд, чи зверталась особа за вирішенням свого питання. Якщо ні, то видає свідоцтво спадкоємцю, в якого все в порядку з документами. А потім вже хай та особа далі чухається.
Якщо нотаріус нічого не робить - то звертатися до нього письмово і там вже оскаржувати постанову про відмову у вчиненні нотаріальних дій, бездіяльність і тощо по ситуації.
По судовій практиці щодо 5 років однозначно не підкажу, але з цим вже потрібно буде працювати по ситуації, коли особа таки звернеться до суду.
З моєї практики в такого роду ситуаціях особи зазвичай до суду так і не звертаються.

22/09/21 16:04  lord 215   Дерево
Доброго дня, ситуація наступна: ми є п'ята черга спадкування, звернулися до нотаріуса, зареєстрували заяву про прийняття спадщини, пройшло пів року і ми звертаємося до нотаріуса знову, про отримання свідоцтва на право власності, нотаріус відмовляє,позаяк до неї листом надійшла заява ще від однієї громадянки яка заявила також себе як спадкоємцем 4 черги спадкування. Ця особа років 10 тому проживала з покійним, спільного майна не мали, дітей не мали, не були в шлюбі і не були навіть зареєстровані за однією адресою. Коли він помер то не була навіть на похороні, тобто його похованням займалися ми.Зараз ми не знаємо як вчинити. Є такий варіант, що вона не буде взагалі подавати до суду як така, що спільно проживала не менше 5 років, і визнання її як 4 черги спадкування,і тоді справа за словами нотаріуса затягнеться на роки, до її смерті..Наша думка подавати на нотаріуса в суд за неправомірну відмову, ми документи ж подали, а вона ні...Чи дійсно беруться до уваги роки які вона колись проживала з покійним,чи останні роки до смерті? Якщо хтось знає Рішення ВС про 5 років, то підкажіть будь ласка.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100