RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оскарження рішення третейського суду


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
1/10/21 16:45  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Dimm    1/10/21 16:16Дерево
Єдина обов"язкова умова третейського розгляду - наявність правильно написаної третейської угоди. Все ішше не має значення для видачі виконавчого листа.

1/10/21 16:41  Rossi > Dimm    1/10/21 16:16Дерево
Лицом, не принимавшим участие в деле, в понимании тех норм является лицо, не привлеченное судом к рассмотрению дела. Ответчик по определению является участником дела. Ходил ли он фактически на судебные заседания и высказывал ли свою позицию - не имеет значения в рассматриваемом контексте.

1/10/21 16:26  Dimm > Dimm    1/10/21 16:18Дерево
Відповідно до ст. 39 Закону «Про третейські суди» третейський розгляд здійснюється у засіданні третейського суду за участю сторін, проте сторони можуть домовитися про «інше щодо їхньої участі в засіданні».
В даній ситуації слід вважати, що сторони не вирішили інше у договорі щодо участі у розгляді справи.

1/10/21 16:18  Dimm > Dimm    1/10/21 16:16Дерево
Хочеться зрозуміти переваги та недоліки розгляду спору третейським судом.

1/10/21 16:16  Dimm   Дерево
Відповідно до ст. 51 Закону України «Про третейські суди» підставою для скасування рішення третейського суду є третейський суд вирішив питання про права і обов'язки осіб, які не брали участь у справі.
Цікавить можливість стягнення заборгованості за договором, умовами якого встановлено вирішення спорів третейським судом, при цьому відповідач не бере участь у розгляді спору третейським судом. Ситуація теоретична.
Суть. Є договір між Стороною1 та Стороною2, умовами якого передбачено розгляд спорів щодо виконання укладеного договору третейським судом. Сторона1 не виконує договір и Сторона2 звертається до третейського суду. Сторона 1 не бере участь у розгляді справи (третейській суд повідомляє, проте Сторона 1 не бере участі у справі, будь-яких клопотань не заявляє та ігнорує повідомлення третейського суду). Третейський суд розглядає справу і ухвалює рішення. Сторона 2 звертається до суду за видачею судового наказу. Сторона 1 оскаржує на рішення на підставі, що третейський суд вирішив питання про його права і обов'язки, як особи, яка не брали участь у справі. Суд має скасувати рішення третейського суду, адже ігнорування Стороною1 повідомлень про розгляд третейським судом справи не є участю у розгляді такої справи.
В свою чергу Сторона 2 не може звернутися до відповідного місцевого суду, так як є третейське застереження.

Прошу висловити свої думки щодо можливості стягнення заборгованості за договором за рішення третейського суду відповідно до викладеної ситуації.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100