RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Податок на нерухоме майно


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/01/22 12:27  KsenijaОтправить письмо > Платник податку    12/11/21 19:15Дерево
нотариус может выдать документ о праве собственности на 1/2 второму супругу (не титульному собственнику), но подробностей я не знаю. после смерти титульного - точно может. можно попробовать так.

12/11/21 19:15  Платник податку   Дерево
Склалася така ситуація цікава.
Є чоловік та дружина. Мають квартиру 90 метрів, придбана у шлюбі, зареєстрована на чоловіка. Та й ще у шлюбі придбали будинок, 80 кв.м, зареєстрований на дружину.
Чоловіку прийшло податкове повідомлення про сплату податку на нерухоме майно, а саме за 30 метрів (є 90 та відняти пільгу 60 метрів).
Інспектор каже, що якщо б у реєстрі крім цієї квартири був зареєстрований ще й той будинок 80 кв.м, то податок сплачувати було б непотрібно, адже тоді рахується пільга при наявності будинка і квартири, яка становить вже 180 метрів.
Чоловік намагався пійти шляхом переконати податкову, що незважаючи на реєстрацію будинка на дружину, він є спільної сумісної власністю подружжя, оскільки був придбаний у шлюбі і він є його співвласником як і дружина. А далі на підставі податкового кодексу зробити угоду з дружиною про те, що якщо майно перебуває у спільній сумісній власності, то платником податку є будь-який із співвласників, та взяти на себе обов'язок сплатити податок ще й за цей будинок. І тоді вже буде рахуватися пільга ні 60 кв м, а 180 кв.м.
Але податкова заперечує і каже що в реєстрі будинок на дружині і про якусь сумісну власність вона не знає. Ділити частини не хотілося б, та й дорого , бо окрім будинку ще і землю треба тоді ділити.
Який шлях найпростіший? Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100