RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оскарження податкового повідомлення-рішення


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/11/21 09:41  Maxim GMOОтправить письмо > ППР1    18/11/21 17:50Дерево
На мою думку, п. 52-8 дещо по хитрому написаний, та зупиняє не перебіг строку на подання скарги для платника податків, а зупиняє перебіг строку розгляду таких скарг податковою.

18/11/21 17:50  ППР1   Дерево
Отримано податкове повідомлення-рішення у період дії каратнину.
Звичайний строк оскарження 30 днів (податок на нерухомість, контролюючий орган самостійно визначає податкове зобов'язання п. 56.12 ПК).

Адже на період каратнину строк оскарження заморожується.
"Згідно з п. 528 підрозділу 10 р. ХХ "Перехідні положення" ПКУ тимчасово, на період по останній календарний день місяця (включно), у якому завершується дія карантину, установленого КМУ, зупиняється перебіг строків, установлених ст. 56 ПКУ. З першого календарного дня місяця, наступного за місяцем, у якому завершується дія карантину, установленого КМУ, перебіг строків, які зупинялися відповідно до цього пункту, продовжується з урахуванням часу, що минув до такого зупинення".

Який строк такого оскарження у суді? Чи можливо дочекатися закінчення каратнину, спочатку оскаржити в адміністративному порядку до податкової вищого рівня, а потім вже у місячний строк оскаржити до суду? А якщо карантин буде тривати ще два роки, наприклад, і оскаржити після закінчення карантину, чи не бутуть пропущені строки звільнення до суду для оскарження у судовому порядку?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100